Znów ograli Zawiszę.

1 kwietnia 2021

Sokół Kleczew drugą część sezonu piłkarskiego 2020/2021 rozpocznie meczem derbowym z Górnikiem Konin 10 kwietnia. Korzystając z okazji krótkiej przerwy zespół Mariusza Bekasa zagrał mecz sparingowy z Zawiszą Bydgoszcz. Spotkanie zakończyło się wygraną Sokoła 2-1. Obie bramki w tym mecz zdobył Dominik Chromiński.

Do przerwy zespół z Bydgoszczy prowadził 1-0. Po zmianie stron, gdy na murawie pojawili się Ciarkowski, Chromiński i Grzelak gra Sokoła z każdą minutą wyglądał coraz lepiej. Dwa gole głową Chromińskiego wystarczyły by wygrać, a wynik mógł być jeszcze wyższy, bo ten sam zawodnik wcześniej nie wykorzystał rzutu karnego.

Sokół Kleczew – Zawisza Bydgoszcz 2-1 (0-1)

Dominik Chromiński x2

Sokół: Mateusz Koliński (46′ Grzegorz Gibki) – Mikołaj Zawistowski, Wiktor Patrzykąt, Marcel Koziorowski (46′ Michał Ciarkowski), Adrian Kaliszan, Maciej Adamczewski, Mateusz Cegiełka (46′ Adrian Ligienza), Mateusz Majer (46′ Norbert Grzelak), Stanisław Wędzelewski, Konrad Kobylarek (46′ Dominik Chrominski), Wiktor Kacprzak