GŁÓWNI SPONSORZY:

TERMINARZ

Kolejka 1

02.09.2020 | godz. 17:00
Gryf Wejherowo
Elana Toruń
0 : 4
01.08.2020 | godz. 17:00
GKS Przodkowo
Bałtyk Koszalin
0 : 0
01.08.2020 | godz. 13:00
Unia Swarzędz
Chemik Police
0 : 0
01.08.2020 | godz. 17:00
Gwardia Koszalin
Radunia Stężyca
0 : 1
02.08.2020 | godz. 17:00
Świt Szczecin
Górnik Konin
3 : 1
01.08.2020 | godz. 17:00
Pomorzanin Toruń
Bałtyk Gdynia
0 : 2
01.08.2020 | godz. 17:00
KP Starogard Gdański
Jarota Jarocin
2 : 6
01.08.2020 | godz. 17:00
Kotwica Kołobrzeg
Mieszko Gniezno
2 : 0
01.08.2020 | godz. 17:00
Nielba Wągrowiec
Pogoń II Szczecin
1 : 5
01.08.2020 | godz. 17:00
Flota Świnoujście
Unia Janikowo
3 : 1
01.08.2020 | godz. 11:00
Polonia Środa Wlkp.
Sokół Kleczew
2 : 1

Kolejka 2

08.08.2020 | godz. 17:00
Sokół Kleczew
Pomorzanin Toruń
1 : 1
08.08.2020 | godz. 17:00
Bałtyk Koszalin
Bałtyk Gdynia
3 : 4
09.08.2020 | godz. 17:00
Unia Janikowo
Polonia Środa Wlkp.
0 : 3
08.08.2020 | godz. 17:00
Mieszko Gniezno
Nielba Wągrowiec
0 : 6
08.08.2020 | godz. 17:00
Jarota Jarocin
Kotwica Kołobrzeg
1 : 1
21.10.2020 | godz. 17:00
Elana Toruń
KP Starogard Gdański
1 : 2
08.08.2020 | godz. 17:00
Górnik Konin
Gryf Wejherowo
1 : 2
09.08.2020 | godz. 15:00
Radunia Stężyca
Świt Szczecin
5 : 1
07.08.2020 | godz. 17:00
Chemik Police
Gwardia Koszalin
0 : 6
08.08.2020 | godz. 15:00
GKS Przodkowo
Unia Swarzędz
4 : 2
08.08.2020 | godz. 17:00
Flota Świnoujście
Pogoń II Szczecin
2 : 2

Kolejka 3

15.08.2020 | godz. 13:00
Unia Swarzędz
Bałtyk Koszalin
0 : 3
15.08.2020 | godz. 17:00
Gwardia Koszalin
GKS Przodkowo
1 : 3
16.08.2020 | godz. 16:00
Świt Szczecin
Chemik Police
5 : 1
15.08.2020 | godz. 17:00
Gryf Wejherowo
Radunia Stężyca
1 : 2
15.08.2020 | godz. 17:00
KP Starogard Gdański
Górnik Konin
3 : 0
15.08.2020 | godz. 17:00
Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń
1 : 1
15.08.2020 | godz. 17:00
Nielba Wągrowiec
Jarota Jarocin
2 : 4
15.08.2020 | godz. 17:00
Flota Świnoujście
Mieszko Gniezno
4 : 2
15.08.2020 | godz. 00:00
Polonia Środa Wlkp.
Pogoń II Szczecin
3 : 1
16.09.2020 | godz. 16:00
Pomorzanin Toruń
Unia Janikowo
1 : 1
15.08.2020 | godz. 19:30
Bałtyk Gdynia
Sokół Kleczew
0 : 0

Kolejka 4

22.08.2020 | godz. 11:00
Bałtyk Koszalin
Sokół Kleczew
5 : 2
22.08.2020 | godz. 17:00
Unia Janikowo
Bałtyk Gdynia
2 : 4
23.08.2020 | godz. 11:00
Pogoń II Szczecin
Pomorzanin Toruń
4 : 1
22.08.2020 | godz. 17:00
Mieszko Gniezno
Polonia Środa Wlkp.
1 : 6
22.08.2020 | godz. 16:00
Jarota Jarocin
Flota Świnoujście
3 : 1
22.08.2020 | godz. 17:00
Elana Toruń
Nielba Wągrowiec
1 : 1
22.08.2020 | godz. 17:00
Górnik Konin
Kotwica Kołobrzeg
1 : 3
23.08.2020 | godz. 15:00
Radunia Stężyca
KP Starogard Gdański
5 : 1
22.08.2020 | godz. 15:00
Chemik Police
Gryf Wejherowo
2 : 3
23.08.2020 | godz. 13:00
GKS Przodkowo
Świt Szczecin
1 : 2
22.08.2020 | godz. 11:00
Unia Swarzędz
Gwardia Koszalin
2 : 0

Kolejka 5

29.08.2020 | godz. 17:00
Gwardia Koszalin
Bałtyk Koszalin
3 : 0
29.08.2020 | godz. 17:00
Świt Szczecin
Unia Swarzędz
0 : 0
29.08.2020 | godz. 17:00
Gryf Wejherowo
GKS Przodkowo
2 : 2
29.08.2020 | godz. 16:00
KP Starogard Gdański
Chemik Police
2 : 0
29.08.2020 | godz. 17:00
Kotwica Kołobrzeg
Radunia Stężyca
0 : 4
29.08.2020 | godz. 15:00
Nielba Wągrowiec
Górnik Konin
4 : 0
29.08.2020 | godz. 17:00
Flota Świnoujście
Elana Toruń
0 : 4
28.08.2020 | godz. 17:00
Polonia Środa Wlkp.
Jarota Jarocin
3 : 2
29.08.2020 | godz. 17:00
Pomorzanin Toruń
Mieszko Gniezno
3 : 1
29.08.2020 | godz. 19:30
Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin
1 : 0
29.08.2020 | godz. 17:00
Sokół Kleczew
Unia Janikowo
1 : 2

Kolejka 6

04.09.2020 | godz. 18:00
Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew
0 : 7
04.09.2020 | godz. 17:00
Gwardia Koszalin
Świt Szczecin
0 : 2
05.09.2020 | godz. 11:00
Bałtyk Koszalin
Unia Janikowo
6 : 0
05.09.2020 | godz. 17:00
Mieszko Gniezno
Bałtyk Gdynia
0 : 1
05.09.2020 | godz. 17:00
Jarota Jarocin
Pomorzanin Toruń
1 : 1
06.09.2020 | godz. 17:00
Elana Toruń
Polonia Środa Wlkp.
1 : 4
05.09.2020 | godz. 17:00
Górnik Konin
Flota Świnoujście
1 : 1
06.09.2020 | godz. 15:00
Radunia Stężyca
Nielba Wągrowiec
2 : 1
05.09.2020 | godz. 14:00
Chemik Police
Kotwica Kołobrzeg
1 : 3
05.09.2020 | godz. 14:00
GKS Przodkowo
KP Starogard Gdański
1 : 1
05.09.2020 | godz. 13:00
Unia Swarzędz
Gryf Wejherowo
4 : 1

Kolejka 7

12.09.2020 | godz. 16:00
Sokół Kleczew
Mieszko Gniezno
3 : 1
12.09.2020 | godz. 16:00
Świt Szczecin
Bałtyk Koszalin
0 : 0
12.09.2020 | godz. 17:00
Gryf Wejherowo
Gwardia Koszalin
0 : 1
12.09.2020 | godz. 13:00
KP Starogard Gdański
Unia Swarzędz
1 : 3
12.09.2020 | godz. 16:00
Kotwica Kołobrzeg
GKS Przodkowo
2 : 2
12.09.2020 | godz. 16:00
Nielba Wągrowiec
Chemik Police
2 : 0
12.09.2020 | godz. 16:00
Radunia Stężyca
Flota Świnoujście
8 : 1
12.09.2020 | godz. 11:00
Polonia Środa Wlkp.
Górnik Konin
2 : 1
12.09.2020 | godz. 13:00
Pomorzanin Toruń
Elana Toruń
0 : 0
12.09.2020 | godz. 17:00
Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin
1 : 1
12.09.2020 | godz. 16:00
Unia Janikowo
Pogoń II Szczecin
4 : 1

Kolejka 8

19.09.2020 | godz. 16:30
Jarota Jarocin
Sokół Kleczew
0 : 1
19.09.2020 | godz. 13:00
Bałtyk Koszalin
Pogoń II Szczecin
1 : 4
19.09.2020 | godz. 16:00
Mieszko Gniezno
Unia Janikowo
1 : 4
19.09.2020 | godz. 16:00
Elana Toruń
Bałtyk Gdynia
1 : 1
19.09.2020 | godz. 15:00
Górnik Konin
Pomorzanin Toruń
0 : 3
19.09.2020 | godz. 16:00
Radunia Stężyca
Polonia Środa Wlkp.
0 : 1
19.09.2020 | godz. 14:00
Chemik Police
Flota Świnoujście
0 : 0
19.09.2020 | godz. 15:00
GKS Przodkowo
Nielba Wągrowiec
1 : 2
19.09.2020 | godz. 13:00
Unia Swarzędz
Kotwica Kołobrzeg
0 : 1
19.09.2020 | godz. 16:00
Gwardia Koszalin
KP Starogard Gdański
0 : 2
19.09.2020 | godz. 15:30
Świt Szczecin
Gryf Wejherowo
5 : 0

Kolejka 9

26.09.2020 | godz. 16:00
Gryf Wejherowo
Bałtyk Koszalin
2 : 3
26.09.2020 | godz. 16:00
KP Starogard Gdański
Świt Szczecin
2 : 4
26.09.2020 | godz. 16:00
Kotwica Kołobrzeg
Gwardia Koszalin
1 : 1
26.09.2020 | godz. 15:00
Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz
4 : 3
26.09.2020 | godz. 16:00
Flota Świnoujście
GKS Przodkowo
1 : 1
25.09.2020 | godz. 16:00
Polonia Środa Wlkp.
Chemik Police
5 : 0
26.09.2020 | godz. 16:00
Pomorzanin Toruń
Radunia Stężyca
2 : 1
26.09.2020 | godz. 19:30
Bałtyk Gdynia
Górnik Konin
6 : 0
26.09.2020 | godz. 15:00
Unia Janikowo
Jarota Jarocin
3 : 1
27.09.2020 | godz. 11:00
Pogoń II Szczecin
Mieszko Gniezno
3 : 0
26.09.2020 | godz. 16:00
Sokół Kleczew
Elana Toruń
1 : 1

Kolejka 10

03.10.2020 | godz. 16:00
Górnik Konin
Sokół Kleczew
0 : 1
04.10.2020 | godz. 12:00
Bałtyk Koszalin
Mieszko Gniezno
7 : 1
21.10.2020 | godz. 15:30
Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin
3 : 3
04.10.2020 | godz. 20:00
Elana Toruń
Unia Janikowo
1 : 1
03.10.2020 | godz. 15:00
Radunia Stężyca
Bałtyk Gdynia
1 : 0
03.10.2020 | godz. 14:00
Chemik Police
Pomorzanin Toruń
1 : 0
03.10.2020 | godz. 14:00
GKS Przodkowo
Polonia Środa Wlkp.
0 : 2
03.10.2020 | godz. 13:00
Unia Swarzędz
Flota Świnoujście
1 : 2
03.10.2020 | godz. 15:00
Gwardia Koszalin
Nielba Wągrowiec
2 : 2
03.10.2020 | godz. 15:00
Świt Szczecin
Kotwica Kołobrzeg
0 : 0
03.10.2020 | godz. 15:00
Gryf Wejherowo
KP Starogard Gdański
2 : 1

Kolejka 11

10.10.2020 | godz. 15:00
Sokół Kleczew
Radunia Stężyca
0 : 4
10.10.2020 | godz. 15:00
KP Starogard Gdański
Bałtyk Koszalin
3 : 1
21.11.2020 | godz. 13:00
Kotwica Kołobrzeg
Gryf Wejherowo
1 : 1
10.10.2020 | godz. 15:00
Nielba Wągrowiec
Świt Szczecin
0 : 1
21.11.2020 | godz. 13:00
Flota Świnoujście
Gwardia Koszalin
1 : 2
10.10.2020 | godz. 15:00
Polonia Środa Wlkp.
Unia Swarzędz
0 : 0
10.10.2020 | godz. 13:00
Pomorzanin Toruń
GKS Przodkowo
0 : 2
10.10.2020 | godz. 19:30
Bałtyk Gdynia
Chemik Police
6 : 0
10.10.2020 | godz. 15:00
Unia Janikowo
Górnik Konin
2 : 1
04.11.2020 | godz. 12:00
Pogoń II Szczecin
Elana Toruń
3 : 0
10.10.2020 | godz. 14:00
Mieszko Gniezno
Jarota Jarocin
0 : 2

Kolejka 12

17.10.2020 | godz. 14:00
Chemik Police
Sokół Kleczew
0 : 2
17.10.2020 | godz. 12:00
Bałtyk Koszalin
Jarota Jarocin
1 : 0
17.10.2020 | godz. 14:00
Elana Toruń
Mieszko Gniezno
5 : 0
17.10.2020 | godz. 15:00
Górnik Konin
Pogoń II Szczecin
1 : 4
18.10.2020 | godz. 14:00
Radunia Stężyca
Unia Janikowo
4 : 0
17.10.2020 | godz. 14:00
GKS Przodkowo
Bałtyk Gdynia
4 : 0
17.10.2020 | godz. 13:00
Unia Swarzędz
Pomorzanin Toruń
2 : 0
17.10.2020 | godz. 14:00
Gwardia Koszalin
Polonia Środa Wlkp.
0 : 4
18.10.2020 | godz. 15:00
Świt Szczecin
Flota Świnoujście
2 : 0
04.11.2020 | godz. 14:00
Gryf Wejherowo
Nielba Wągrowiec
2 : 4
17.10.2020 | godz. 15:00
KP Starogard Gdański
Kotwica Kołobrzeg
2 : 1

Kolejka 13

24.10.2020 | godz. 13:00
Sokół Kleczew
GKS Przodkowo
0 : 1
24.10.2020 | godz. 17:00
Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Koszalin
2 : 2
24.10.2020 | godz. 14:00
Nielba Wągrowiec
KP Starogard Gdański
0 : 2
24.10.2020 | godz. 15:00
Flota Świnoujście
Gryf Wejherowo
3 : 1
25.10.2020 | godz. 14:00
Polonia Środa Wlkp.
Świt Szczecin
0 : 6
24.10.2020 | godz. 13:00
Pomorzanin Toruń
Gwardia Koszalin
1 : 1
25.10.2020 | godz. 19:30
Bałtyk Gdynia
Unia Swarzędz
1 : 0
24.10.2020 | godz. 14:00
Unia Janikowo
Chemik Police
2 : 0
25.10.2020 | godz. 11:00
Pogoń II Szczecin
Radunia Stężyca
3 : 3
24.10.2020 | godz. 14:00
Mieszko Gniezno
Górnik Konin
1 : 1
24.10.2020 | godz. 15:00
Jarota Jarocin
Elana Toruń
1 : 2

Kolejka 14

31.10.2020 | godz. 12:00
Bałtyk Koszalin
Elana Toruń
1 : 4
31.10.2020 | godz. 14:00
Górnik Konin
Jarota Jarocin
1 : 9
31.10.2020 | godz. 14:00
Radunia Stężyca
Mieszko Gniezno
5 : 0
31.10.2020 | godz. 13:00
Chemik Police
Pogoń II Szczecin
0 : 2
04.11.2020 | godz. 13:00
GKS Przodkowo
Unia Janikowo
1 : 0
31.10.2020 | godz. 14:00
Gwardia Koszalin
Bałtyk Gdynia
2 : 0
04.11.2020 | godz. 13:30
Świt Szczecin
Pomorzanin Toruń
2 : 0
31.10.2020 | godz. 14:00
Gryf Wejherowo
Polonia Środa Wlkp.
0 : 4
31.10.2020 | godz. 14:00
KP Starogard Gdański
Flota Świnoujście
0 : 1
30.10.2020 | godz. 18:00
Kotwica Kołobrzeg
Nielba Wągrowiec
3 : 1
31.10.2020 | godz. 13:00
Unia Swarzędz
Sokół Kleczew
1 : 2

Kolejka 15

07.11.2020 | godz. 13:00
Sokół Kleczew
Gwardia Koszalin
1 : 0
07.11.2020 | godz. 13:00
Nielba Wągrowiec
Bałtyk Koszalin
1 : 1
07.11.2020 | godz. 14:00
Flota Świnoujście
Kotwica Kołobrzeg
0 : 1
07.11.2020 | godz. 13:00
Polonia Środa Wlkp.
KP Starogard Gdański
0 : 1
08.11.2020 | godz. 12:00
Pomorzanin Toruń
Gryf Wejherowo
3 : 0
07.11.2020 | godz. 19:30
Bałtyk Gdynia
Świt Szczecin
0 : 0
07.11.2020 | godz. 12:00
Unia Janikowo
Unia Swarzędz
0 : 0
08.11.2020 | godz. 11:00
Pogoń II Szczecin
GKS Przodkowo
1 : 4
07.11.2020 | godz. 14:00
Mieszko Gniezno
Chemik Police
1 : 1
07.11.2020 | godz. 14:00
Jarota Jarocin
Radunia Stężyca
0 : 3
07.11.2020 | godz. 14:00
Elana Toruń
Górnik Konin
2 : 0

Kolejka 16

11.11.2020 | godz. 13:30
Świt Szczecin
Sokół Kleczew
3 : 2
11.11.2020 | godz. 11:00
Bałtyk Koszalin
Górnik Konin
1 : 0
21.11.2020 | godz. 13:00
Radunia Stężyca
Elana Toruń
2 : 1
11.11.2020 | godz. 13:00
Chemik Police
Jarota Jarocin
0 : 3
11.11.2020 | godz. 13:00
GKS Przodkowo
Mieszko Gniezno
3 : 0
11.11.2020 | godz. 13:00
Unia Swarzędz
Pogoń II Szczecin
3 : 1
11.11.2020 | godz. 13:00
Gwardia Koszalin
Unia Janikowo
2 : 2
11.11.2020 | godz. 13:00
Gryf Wejherowo
Bałtyk Gdynia
3 : 0
28.11.2020 | godz. 12:00
KP Starogard Gdański
Pomorzanin Toruń
1 : 0
11.11.2020 | godz. 11:00
Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wlkp.
0 : 1
11.11.2020 | godz. 13:00
Nielba Wągrowiec
Flota Świnoujście
1 : 1

Kolejka 17

14.11.2020 | godz. 11:00
Sokół Kleczew
Gryf Wejherowo
1 : 2
14.03.2020 | godz. 13:00
Flota Świnoujście
Bałtyk Koszalin
0 : 3
14.11.2020 | godz. 13:00
Polonia Środa Wlkp.
Nielba Wągrowiec
1 : 1
14.11.2020 | godz. 18:00
Pomorzanin Toruń
Kotwica Kołobrzeg
0 : 0
21.11.2020 | godz. 17:00
Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański
1 : 1
21.11.2020 | godz. 13:00
Unia Janikowo
Świt Szczecin
0 : 2
14.11.2020 | godz. 11:00
Pogoń II Szczecin
Gwardia Koszalin
6 : 1
14.11.2020 | godz. 13:00
Mieszko Gniezno
Unia Swarzędz
0 : 7
14.11.2020 | godz. 14:00
Jarota Jarocin
GKS Przodkowo
2 : 1
29.11.2020 | godz. 13:00
Elana Toruń
Chemik Police
6 : 0
14.11.2020 | godz. 13:00
Górnik Konin
Radunia Stężyca
0 : 3

Kolejka 18

06.03.2021 | godz. 14:00
KP Starogard Gdański
Sokół Kleczew
0 : 3
06.03.2021 | godz. 11:00
Bałtyk Koszalin
Radunia Stężyca
0 : 4
06.03.2021 | godz. 14:00
Chemik Police
Górnik Konin
1 : 2
07.03.2021 | godz. 11:00
GKS Przodkowo
Elana Toruń
1 : 2
06.03.2021 | godz. 13:00
Unia Swarzędz
Jarota Jarocin
3 : 1
06.03.2021 | godz. 14:00
Gwardia Koszalin
Mieszko Gniezno
2 : 0
06.03.2021 | godz. 14:30
Świt Szczecin
Pogoń II Szczecin
0 : 0
06.03.2021 | godz. 14:00
Gryf Wejherowo
Unia Janikowo
1 : 4
06.03.2021 | godz. 15:00
Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia
0 : 1
06.03.2021 | godz. 15:00
Nielba Wągrowiec
Pomorzanin Toruń
1 : 2
06.03.2021 | godz. 13:00
Flota Świnoujście
Polonia Środa Wlkp.
1 : 2

Kolejka 19

13.03.2021 | godz. 15:00
Sokół Kleczew
Kotwica Kołobrzeg
1 : 5
13.03.2021 | godz. 14:00
Polonia Środa Wlkp.
Bałtyk Koszalin
2 : 2
14.03.2021 | godz. 11:00
Pomorzanin Toruń
Flota Świnoujście
vs
13.03.2021 | godz. 17:00
Bałtyk Gdynia
Nielba Wągrowiec
vs
13.03.2021 | godz. 12:00
Unia Janikowo
KP Starogard Gdański
0 : 0
14.03.2021 | godz. 11:00
Pogoń II Szczecin
Gryf Wejherowo
vs
13.03.2021 | godz. 14:00
Mieszko Gniezno
Świt Szczecin
0 : 5
13.03.2021 | godz. 15:30
Jarota Jarocin
Gwardia Koszalin
2 : 1
13.03.2021 | godz. 17:00
Elana Toruń
Unia Swarzędz
1 : 0
13.03.2021 | godz. 15:00
Górnik Konin
GKS Przodkowo
1 : 2
13.03.2021 | godz. 11:00
Radunia Stężyca
Chemik Police
9 : 0

Kolejka 20

20.03.2021 | godz. 11:00
Bałtyk Koszalin
Chemik Police
vs
20.03.2021 | godz. 13:00
GKS Przodkowo
Radunia Stężyca
vs
20.03.2021 | godz. 13:00
Unia Swarzędz
Górnik Konin
vs
20.03.2021 | godz. 14:00
Gwardia Koszalin
Elana Toruń
vs
20.03.2021 | godz. 14:00
Świt Szczecin
Jarota Jarocin
vs
20.03.2021 | godz. 14:00
Gryf Wejherowo
Mieszko Gniezno
vs
20.03.2021 | godz. 15:00
KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin
vs
20.03.2021 | godz. 11:00
Kotwica Kołobrzeg
Unia Janikowo
vs
20.03.2021 | godz. 15:00
Nielba Wągrowiec
Sokół Kleczew
2 : 3
20.03.2021 | godz. 14:00
Flota Świnoujście
Bałtyk Gdynia
vs
20.03.2021 | godz. 15:00
Polonia Środa Wlkp.
Pomorzanin Toruń
vs

Kolejka 21

27.03.2021 | godz. 14:00
Pomorzanin Toruń
Bałtyk Koszalin
vs
27.03.2021 | godz. 14:00
Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wlkp.
vs
27.03.2021 | godz. 14:00
Sokół Kleczew
Flota Świnoujście
0 : 2
27.03.2021 | godz. 14:00
Unia Janikowo
Nielba Wągrowiec
vs
27.03.2021 | godz. 14:00
Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg
vs
27.03.2021 | godz. 14:00
Mieszko Gniezno
KP Starogard Gdański
vs
27.03.2021 | godz. 14:00
Jarota Jarocin
Gryf Wejherowo
vs
27.03.2021 | godz. 14:00
Elana Toruń
Świt Szczecin
vs
27.03.2021 | godz. 14:00
Górnik Konin
Gwardia Koszalin
vs
27.03.2021 | godz. 14:00
Radunia Stężyca
Unia Swarzędz
vs
27.03.2021 | godz. 14:00
Chemik Police
GKS Przodkowo
vs

Kolejka 22

10.04.2021 | godz. 12:00
Sokół Kleczew
Górnik Konin
3 : 1

Kolejka 24

17.04.2021 | godz. 17:00
Kotwica Kołobrzeg
Sokół Kleczew
1 : 2