Pożegnanie z pucharem.

6 kwietnia 2022

Niestety przegrywamy z Huraganem Pobiedziska 1-2 i żegnamy się z Pucharem Polski na szczeblu wojewódzkim już po pierwszym spotkaniu. Gola dla Sokoła w pierwszej części meczu zdobył Miłosz Matuszewski.

Pierwsza połowa w dużej mierze rozgrywała się pod dyktando Sokoła, który narzucał to gry i w 32 minucie meczu objął prowadzenie po golu Miłosza Matuszewskiego. Asystę przy tej bramce zanotował Krzysztof Biegański. Na drugą połowę Sokół wszedł z trzema zmianami. Za Kowalczuka, Biegańskiego i Zawistowskiego na murawie pojawili się Koziorowski, Majer i Mikołajczyk.

Wszystko wyglądało dobrze do 53 minuty gdy gospodarze wywalczyli rzut karny za zagranie ręką w polu karnym przez jednego z zawodników Sokoła. W tym momencie nastąpiło feralne 5 minut w trakcie których Sokół przegrał ten mecz. Huragan po dośrodkowaniu ze skrzydła w 57 minucie dorzucił drugie trafienie i trzeba było odrabiać straty. Sokół do końca meczu miał mnóstwo okazji nie tylko na wyrównanie, ale także na zwycięstwo. Niestety nie udało się. Gospodarze ambitnie walczyli do samego końca i to oni zagrają w kolejnej rundzie pucharowych rozgrywek.

Huragan Pobiedziska – Sokół Kleczew 2-1

Miłosz Matuszewski 32’

Sokół: Mateusz Koliński – Oleksandr Nasonov, Adrian Kalisza, Sebastian Golak, Tomasz Ceglewski (70’ Krzysztof Kołodziej), Tomasz Kowalczuk (46’ Marcel Koziorowski), Dominik Domagalski, Mikołaj Zawistowski (46’ Mateusz Majer), Mateusz Molewski (75’ Otoka Omasombo), Krzysztof Biegański (46’ Emanuel Mikołajczyk), Miłosz Matuszewski.