GŁÓWNI SPONSORZY:

Sparing: Sokół Kleczew – Unia Swarzędz 3-1

29 lipca 2022

Sokół Kleczew wygrał z Unią Swarzędz 3-1 w ostatnim meczu sparingowym przed startującą za tydzień ligą. Bramki dla piłkarzy Michała Grzywacza zdobyli Tomasz Kowalczuk, Dominik Domagalski oraz Fabian Grzelka.

Kleczewianie pomimo braku Adriana Kaliszana i Mateusza Molewskiego zaczęli bardzo dobrze. Już w pierwszych minutach Przemysław Jurków mógł, a nawet powinien zdobyć pierwszego gola. Niestety zabrakło siły w jego strzale i bramkarz nie miał kłopotu z jego wybronieniem.

W 20 minucie goście ze Swarzędza popełnili fatalny błąd po którym Tomasz Kowalczuk odebrał futbolówkę rywalowi i z łatwością zdobył gola silnym strzałem obok słupka. Ta sama pomyłka przydarzyła się Unii w 36 minucie. Tym razem Dominik Domagalski przechwycił piłkę  i zdobył gola uderzając przy krótkim rogu. Niestety wcześniej i Sokół nie ustrzegł się błędu przez co stracił gola na 1-1.

Po przerwie pojedynek przyniósł mnóstwo emocji. Sokół już w 53 minucie zdobył kolejnego gola tym razem dzięki bramce zdobytej przez Fabiana Grzelkę. Przy nieco większej precyzji bramek mogło paść znacznie więcej. Ostatecznie mecz zakończył się wygrana Sokoła 3-1.

Sokół: Mateusz Koliński – Hubert Kaptur, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Tomasz Kowalczuk, Dominik Domagalski, Przemysław Jurków, Łukasz Bogajewski, Patryk Kieliba, Fabian Grzelka. W drugiej połowie zagrali: Emanuel Mikołajczyk, Adrian Ratajczyk, Arkadiusz Wolniewicz.