Silny wiatr sprzyjał Unii.

18 lutego 2023

Sokół przegrał 1-2 mecz sparingowy z Unią Swarzędz. Spotkanie podyktowane trudnymi warunkami atmosferycznymi lepiej przepracowali gospodarze którzy po pierwszej połowie prowadzili 1-0. W 34 minucie gola dla Unii zdobył Kamil Dałek.

Sokół po usilnych próbach wyrównał dopiero w 65 minucie, a gola ponownie w tym okresie przygotowawczym zdobył Fabian Grzelka. W końcówce meczu zespół ze Swarzędza zdobył znaczną przewagę w efekcie czego w 79 minucie padł decydujący o wyniku gol. Tym razem do siatki Sokoła trafił Witold Walkowiak, który wykorzystał podanie znanego w Kleczewie Jana Paczyńskiego.

Za tydzień Sokół zagra ostatni tej zimy sparing, a przeciwnikiem zespołu Łukasza Cichosa będzie Włocłavia Włocławek.