Przegrana Trampkarzy.

27 września 2022

W niedzielny poranek zespół Sokoła Kleczew Młodzik D1 zmierzył się na własnym boisku z Kasztelanią Brudzew.

Od początku spotkanie było bardzo wyrównane, a żaden z zespołów nie potrafił stworzyć sobie dogodnej sytuacji do zdobycia bramki. W doliczonym czasie pierwszej połowy po błędzie przy otwarciu gry naszych zawodników gola zdobyła drużyna z Brudzewa.

Druga połowa rozpoczęła się dla naszych zawodników podobnie.

Kolejny błąd naszej drużyny przy otwarciu gry i przegrywaliśmy 0:2.

Sokoły odpowiedziały w 48 minucie meczu, gdy po rzucie wolny rozegranym przez Kacpra Kałużnego gola kontaktowego zdobył Kacper Szygenda. Kilka minut później zawodnik z Brudzewa po długim wybiciu piłki bramkarza gości od własnej bramki znalazł się w sytuacji sam na sam i podwyższył wynik na 1:3. Kolejną bramkę zawodnicy z Brudzewa zdobyli w 58 minucie meczu. Sokół odpowiedział jeszcze jednym trafieniem. Po ładnej zespołowej akcji gola ustalającego wynik spotkania zdobył Mateusz Wiśniewski.

Skład : Kościelski Oskar, Jałoszyński Patryk (C), Kałużny Kacper, Wiśniewski Mateusz, Kryrowicz Kacper, Błaszczyk Piotr, Bugajski Jan,  Jóźwiak Michał, Szygenda Kacper, Sadowski Jakub, Bąkowski Szymon, Cichoń Marcel