GŁÓWNI SPONSORZY:

Porażka z rezerwami Zagłębia Lubin

29 stycznia 2024

Trzeci sparing zakończył się porażką naszej drużyny. Przeciwnikiem była druga drużyna Zagłębia Lubin, która gra w II lidze. Sokół przegrał 1:4, jednak, jak podkreśla sztab szkoleniowy i piłkarze, było to cenne doświadczenie. Mecze z wyżej notowanymi drużynami są bardzo dobrym testem przed zbliżającą się rundą wiosenną III ligi.
Kleczewianie już w 7 minucie objęli prowadzenie po składnej akcji Jakuba Wajmana i Filipa Młodożeńca. Ich akcja spowodowała, że jeden z piłkarzy Zagłębia wbił piłkę do własnej bramki. Z biegiem czasu Medziowi jednak zaczęli dyktować warunki i to oni szybko objęli prowadzenie, a w drugiej połowie ustalili wynik meczu na 4:1.

Sokół: Bartosz Przybysz (46 Sebastian Lorek) – Michał Zimmer, Adrian Kaliszan (70 Hubert Kaptur), Hubert Kaptur (46 Aleksander Kultys), Jakub Wajman – Filip Młodożeniec (46 Gracjan Konieczny), Michał Grobelny (46 Kacper Friska), Mateusz Wzięch (78 Szymon Łukowski), zawodnik testowany I (78 Dawid Wróbel), Przemysław Kita (65 Filip Młodożeniec) – Krystian Pawlak (46 zawodnik testowany II).