Porażka Juniorów na własnym terenie.

12 października 2022

Junior starszy A2 Sokół Kleczew – SMS Kleczew sobotnie spotkanie rozegrał na stadionie w Kleczewie, przeciwnikiem zespołu Mikołaja Pingota był zespół Polonii Leszno.

Początek pierwszej części gry był wyrównany, obie drużyny starały się zabezpieczyć drogę do własnej bramki. W 11 minucie gry zespół z Leszna wyszedł na prowadzenie, centrostrzał z prawego sektora boiska zaskoczył naszego bramkarza i zrobiło się 0-1. 10 minut później było już 0:2, goście wykorzystali nieporozumienie bramkarza z obrońcą i skrzętnie to wykorzystali. Mimo niefrasobliwości szybko złapaliśmy kontakt. Bardzo dobre dośrodkowanie Michała Pawlaka z prawej strony i goście wpakowali sobie futbolówkę do własnej bramki. Do przerwy zespół gości wykorzystał kolejny błąd kleczewian, tym razem to Sokół strzelił bramkę samobójczą i z wynikiem 1:3 schodził na przerwę.

Druga połowa, to próba odrobienia strat z pierwszej części. Ataki Sokoła były chaotyczne i nerwowe. Zespół Polonii szukał rozwiązania w kontratakach. Opowiedzieliśmy trafieniem w 80′ po zamieszaniu w polu karnym, bramkę strzelił Igor Wesołowski. Do końca wynik nie uległ już zmianie.

Sokół Kleczew  – Polonia Leszno 2:3 (1:3)

Skład: Bartek Budziak, Kacper Urbański ( 85′ Igor Muzykiewicz), Michał Pawlak (46′ Gracjan Kubski), Xavier Zwoliński, Adam Kozłowski (46′ Szymon Ochnicki), Michał Walczak, Eryk Szeląg (85′ Wojciech Barszcz), Kacper Przybylak (46′ Szymon Łukowski), Igor Wesołowski, Hubert Szczepaniak (67′ Hubert Górecki), Adam Staciwa (57′ Marcin Gąsiorowski).

Paweł Jaworski, Konstanty Olejnik, Kamil Niedźwiedziński.

Sokół Kleczew – SMS Kleczew Swoje kolejne spotkanie rozegra już jutro o godzinie 15.00 na stadionie w Kleczewie, przeciwnikem będzie zespół SF Luboń.