GŁÓWNI SPONSORZY:

“Kosmiczne” bramki i zwycięstwo Sokoła w Szczecinie!

2 marca 2024

Sokół wygrał drugi w tym sezonie mecz z rezerwami Pogoni Szczecin. Na jesieni było 3:2, dzisiaj kleczewianie zwyciężyli 4:1.
Strzelecki festiwal rozpoczął w 10′ Mateusz Wzięch. Akcję rozpoczął już na własnej połowie. Jego długi rajd zakończył się strzałem z narożnika pola karnego w “okienko”. Dziewięć minut później było już 2:0. Ponownie znakomitą akcję przeprowadził Mateusz Wzięch. Piłkę po jego bardzo silnym strzale odbił bramkarz Pogoni. Skuteczną dobitką popisał się debiutujący w Sokole w meczach o ligowe punkty Przemysław Kita. Tuż przed końcowym gwizdkiem na 3:0 podwyższył kolejny debiutant w naszych barwach – Jakub Wajman. Tym razem w roli głównej był duet Michał Zimmer-Jakub Wajman. Pierwszy z tej dwójki podał pod polem karnym przeciwnika piłkę Jakubowi Wajmanowi, a ten strzałem bez przyjęcia z ok. 20 metrów pokonał bramkarza gospodarzy. Czwartą bramkę strzelił w 63′ Michał Grobelny. Była to bramka zdobyta z około 30 metrów. Grobelny po podaniu od Wzięcha przymierzył się do strzału i “bombą”, która wylądowała w “okienku” bramki gospodarzy, podwyższył wynik meczu na 4:0. Drużyna ze Szczecina odpowiedziała jednym trafieniem pod koniec meczu (86′).

Pogoń II Szczecin – Sokół Kleczew 1:4 (0:3)