GŁÓWNI SPONSORZY:

Zwycięstwo w ostatnim test meczu

24 lutego 2024

Zwycięstwo w ósmym i zarazem ostatnim sparingu!
Sokół meczem z Cariną Gubin zakończył cykl spotkań kontrolnych przed rozpoczynającą się już 2 marca rundą wiosenną III ligi.
W Budzisławiu Kościelnym kleczewianie podejmowali zespół z trzeciej grupy III ligi – Carinę Gubin. Sokół wygrał ten mecz 2:1.
Przebieg spotkania był wyrównany, chociaż częściej w posiadaniu piłki byli nasi rywale. Od pierwszych minut lepiej na boisku poczynali sobie piłkarze Sokoła i to on wyszli w 30 minucie na prowadzenie. Pięknym uderzeniem z ok. 40 metra popisał się Mateusz Sopoćko. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie. Po wznowieniu gry, walka toczyła się w środku boiska. Gol wyrównujący padł w 48 minucie. Sami kleczewianie sprokurowali sytuację podbramkową, w wyniku której z rzutu wolnego pośredniego bramkę zdobył Denis Matuszewski. Sokół odpowiedział w 79 minucie po akcji Przemysław Kita-Gracjan Konieczny.

Sokół Kleczew – Carina Gubin 2:1 (1:0)

Mateusz Sopoćko (30′), Gracjan Konieczny (79′) – Denis Matuszewski (48′)

Sokół: Testowany – Michał Zimmer, Aleksander Kultys (80′ Adrian Kaliszan), Hubert Kaptur, Jakub Wajman – Kacper Janiak (80′ Filip Młodożeniec), Kacper Friska (87′ Dawid Wróbel), Michał Grobelny, Mateusz Sopoćko (87′ Szymon Łukowski), Mateusz Wzięch (70′ Gracjan Konieczny) – Przemysław Kita (87′ Dawid Szygenda).