GŁÓWNI SPONSORZY:

Z Huraganem podczas wichury!

19 lutego 2022

Z Huraganem Pobiedziska w porywach wiatru przyszło rywalizować Sokołowi w kolejnym sparingu tej zimy. Pogoda choć wczesnowiosenna to do gry nadawała się niespecjalnie. Sokół  podobnie, jak we środę do meczu przystąpił w okrojonym składzie. Znów brakło Sebastiana Golaka, Krzysztofa Kołodzieja i Oskara Nowaka. Powrócił za to Szymon Bartosik, który na placu gry pojawił się w drugiej części meczu. Co do samego placu to należy wspomnieć, że mecz odbył się na świetnie przygotowanej sztucznej nawierzchni w Licheniu Starym.

Pierwsza połowa ku zaskoczeniu należała do niżej notowanego rywala. IV-ligowiec zaskoczył Sokoła dynamiczną grą i dużą chęcią zdobycia gola. Wystarczy wspomnieć, że Huragan trafiał i w słupek i w poprzeczkę.

Dopiero w drugiej części meczu gra się wyrównała, a Sokół częściej gościł pod bramką rywali. Dwie szanse miał Miłosz Matuszewski, ale zabrakło szczęścia, dopiero przy trzeciej próbie piłka wpadła do siatki. Na gola trzeba było jednak czekać aż do 89 minuty.  Asystę przy bramce Matuszewskiego zaliczył Krzysztof Biegański.  Chwilę po wznowieniu gry sprawy w swoje ręce wzięła kleczewska młodzież; Hubert Szczepaniak i Adam Kozłowski. Kozłowski zdobył gola na 2-0, a Szczepaniak zaliczył asystę.

Sokół Kleczew – Huragan Pobiedziska 2-0 (0-0)

Miłosz Matuszewski 89’, Adam Kozłowski 90’

Sokół: Mateusz Kustosz – Marcel Koziorowski, Mateusz Majer, Adrian Kaliszan, Iwo Nowierski, Tomasz Kowalczuk, Dominik Domagalski, Emanuel Mikołajczyk, Mateusz Molewski, Krzysztof Biegański, Miłosz Matuszewski. Zagrali także: Mateusz Koliński, Szymon Bartosik, Hubert Szczepaniak, Adam Kozłowski, Kacper Urbański, Xavier Zwoliński