GŁÓWNI SPONSORZY:

Trampkarze dominują w lidze!

5 października 2021

Piąty mecz w ramach 1 ligi okręgowej trampkarzy starszych i piąte zwycięstwo. Tym razem nasi zawodnicy wyjechali do Zagórowa aby zmierzyć się z tamtejszym ZKSem. Mecz do najłatwiejszych nie należał bowiem od 15′ przegrywaliśmy 1:0. Pomimo wielu prób i dogodnych sytuacji do strzelenia bramki do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po przerwie ruszamy do ataku choć to gospodarze mieli okazję do podwyższenia wyniku.

Świetnie w tej sytuacji zachował się Adam Broniszewski parując strzał przeciwnika na słupek. W 46′ jest już 1:1. Piłkę za plecy obrońców posyła Wojtek Wojtaszak, przejmuje ją Kacper Szymański i wystawia piłkę Oliverowi Zbyszewskiemu, który uderza praktycznie do pustej bramki. W 49′ jest już 2:1. Ponownie asystuje Kacper Szymański, a bramkę zdobywa Filip Konopka. W kolejnych minutach stwarzamy kolejne okazje do podwyższenia wyniku ale zawodzi skuteczność. Do końca wynik się już nie zmienił i po raz trzeci w tym sezonie wygrywamy w stosunku 2:1.