Sparing kuriozum. Cztery gole z karnych!

28 lipca 2021

Wygrywamy w sparingu z KS Kutno 3-1. Wszystkie gole padły w pierwszej połowie i wszystkie z rzutów karnych.

To był dość specyficzny mecz, jak na spotkanie kontrolne. Wszystkie gole padły po rzutach karnych, a pierwsi strzelali gospodarze. Po naszej stronie faulował Sebastian Golak.

W 20 minucie bramkarz KS Kutno fauluje Krzysztofa Kołodzieja, a jedenastkę strzela Kowalczuk. 11 minut później na murawę pada Molewski, którego na gola zamienia sam poszkodowany. W 38 minucie ręką w polu karnym zagrywa jeden z piłkarzy miejscowych, a bramkę zdobywa Miłosz Matuszewski. Jeśli ktoś myślał, że limit kuriozum został wyczerpany to jest w błędzie. W 80 minucie sędzia zakończył spotkanie z powodu trudnych warunków atmosferycznych.

Ostatni mecz kontrolny Sokół rozegra w najbliższą sobotę, a jego przeciwnikiem będzie Sokół Aleksandrów Łódzki.