Sokół wygrywa. Ciarkowski już strzela.

30 stycznia 2021

W kolejnym meczu sparingowym przygotowującym do rundy wiosennej Sokół Kleczew pokonał w Trzemesznie IV-ligową Victorię Września 2-1. Bramki dla Sokoła zdobyli w pierwszej połowie Michał Ciarkowski i Łukasz Zagdański.

Mecz ten był szczególny pod względem trenerskim. Na ławkach zasiedli bracia Bekasowie. Były trener Sokoła Tomasz i obecny Mariusz. Nie było to pierwsze tego typu wydarzenie. Kiedy  opiekunem Sokoła był Tomasz Bekas odbył się mecz z Mieszkiem, którego wówczas prowadził Mariusz Bekas.

Jeśli chodzi o wydarzenia na boisku to mecz od początku dobrze ułożył się dla Sokoła. Już w 10 minucie gola dojącego prowadzenie dał Michał Ciarkowski. W 35 minucie podwyższył Łukasz Zagdański. Po przerwie doszło do kilku zmian. Na boisku pojawił się Wiktor Kacprzak, który przy odrobinie szczęścia mógł ustrzelić dublet, ale na przeszkodzie stanęła poprzeczka, a później słupek. Victoria w 78 minucie zdobyła gola kontaktowego za sprawą trafienia Dawida Szymańskiego, ale to Sokół przeważał i wygrał zasłużenie.

Victoria Września – Sokół Kleczew 1-2