Sokół lepszy od Zawiszy!

3 lutego 2021

W dzisiejszym meczu kontrolnym rozegranym w Trzemesznie Sokół Kleczew pokonał Zawiszę Bydgoszcz 3-1. Bramki dla Sokoła zdobyli Łukasz Zagdański, Stanisław Wędzelewski z rzutu karnego oraz Dawid Śnieg. Było to trzecie z rzędu sparingowe zwycięstwo podopiecznych Mariusza Bekasa.

Tradycyjnie od pierwszych minut trener Bekas do gry desygnował swoją podstawową jedenastkę. Dobra gra skrzydłami sprawiła, że już w 11 minucie po dośrodkowaniu Wiktora Kacprzak gola głową w znanym dla siebie stylu zdobył Łukasz Zagdański.  Dziesięć minut później bydgoszczanie wyrównali po golu Tomasza Żylińskiego. Po przerwie trener Bekas wymienił niemal wszystkich zawodników. Zmiennicy również zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. W 75 minucie Konrad Mechowski wywalczył rzut karny, który na gola zamienił Stanisław Wędzelewski.  Zwycięstwo w ostatnich fragmentach meczu przypieczętował Dawid Śnieg, który wykorzystał dogranie Konrada Kobylarka. Kolejne spotkanie już w sobotę. Sokół zagra z imiennikiem z Ostródy.

Zawisza Bydgoszcz – Sokół Kleczew 1-3 (1-1)