Sokół lepszy od II-ligowca.

8 lipca 2023

Sokół Kleczew pokonał rezerwy Lecha Poznań w swoim pierwszym meczu kontrolnym tego lata. Bramki dla ekipy Łukasza Cichos zdobyli Mateusz Wzięch oraz zawodnik testowany. Dla Lecha trafił Norbert Pacławski.

Kleczewianie przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli z zupełnie nowym składem.  Z drużyny z poprzedniego sezonu pozostało zaledwie kilku zawodników. Pomimo tego Sokół bardzo dobrze poradził sobie z rywalem z II ligi.

W pierwszej połowie bardzo dobrze zaprezentował się Mateusz Wzięch, który na początku meczu trafił w poprzeczkę, a później zdobył pięknego gola strzałem z dystansu.

W drugiej połowie Sokół podwyższył prowadzenie, a gola zdobył jeden z testowanych piłkarzy.  Lechicie zdołali odpowiedzieć tylko jednym trafieniem i mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W środę kolejny sparing. Tym razem Sokół zmierzy się z Wartą Sieradz. Początek meczu o godz. 17.30.