GŁÓWNI SPONSORZY:

Remis w piątym meczu kontrolnym

7 lutego 2024

Sokół zremisował dzisiaj w rozegranym z Wartą Sieradz sparingu 4:4. Był to pierwszy remis po dwóch porażkach i dwóch zwycięstwach w dotychczasowych meczach przygotowujących naszą drużynę do rundy wiosennej sezonu 2023/2024.
Rywalizacja z drużyną z równorzędnej ligi (grupa 1) była niezwykle emocjonująca od pierwszych minut meczu.
Bramki dla Sokoła zdobyli: Mateusz Wzięch z rzutu karnego (13′), Kacper Friska (54′), Mateusz Sopoćko (59′) i Michał Zimmer (66′).
W dzisiejszym meczu Łukasz Cichos testował formę dziewiętnastu piłkarzy.
Sparing rozpoczęła następująca “jedenastka”: Sebastian Lorek, Michał Zimmer, Aleksander Kultys, Hubert Kaptur, Jakub Wajman, Kacper Janiak, Michał Grobelny, Mateusz Sopoćko, Gracjan Konieczny, Mateusz Wzięch, Przemysław Kita.
W drugiej połowie meczu doszło do kilku zmian. W tej części meczu na boisko weszli: Bartosz Przybysz, Adrian Kaliszan, Kacper Friska, Filip Młodożeniec, Kamil Chilński, Dawid Wróbel, Szymon Łukowski, Dawid Szygenda.

Warta Sieradz – Sokół Kleczew 4:4 (2:1)

Bartłomiej Kręcichwost (25′), Jakub Piela (30′) zawodnik testowany (52′), Shingo Koreeda (77′) – Mateusz Wzięch (13′), Kacper Friska (54′), Mateusz Sopoćko (59′), Michał Zimmer (66′)