Remis Juniorów z silnym Luboniem!

7 kwietnia 2023

W czwartek Juniorzy Starsi Sokoła Kleczew podopieczni trenera Mikołaja Pingota rozpoczęli wiosenne zmagania w lidze wojewódzkiej.

Przeciwnikiem kleczewian był zespół SF Luboń. Trudny rywal potwierdził swoją dobrą dyspozycje na boisku. Pierwsze 25 minut było bardzo nerwowe lecz mimo przewagi, goście nie stworzyli sobie dogodnych sytuacji. W 30 minucie Sokół zaprezentował się od swojej najlepszej strony, lecz mimo wyśmienitej postawy Michała Pawlaka w polu karnym, górą okazał się bramkarz gości.

Druga połowa to ataki z jednej i drugiej strony natomiast sytuacji strzeleckich było jak na lekarstwo.

Mecz pełen walki o wysokich cechach wolicjonalnych. Bezbramkowy remis na inaugurację jak najbardziej sprawiedliwy – mówił po meczu trener Pingot.

Sokół Kleczew – SF Luboń 0:0 (0:0)

Sokół: Budziak Bartosz, Gracjan Kubski, Michał Pawlak, Xavier Zwoliński, Dawid Szygenda(c) (79′ Igor Muzykiewicz), Hubert Górecki, Hubert Szczepaniak (13′ Eryk Szeląg), Igor Wesołowski (75′ Konstanty Olejnik), Gracjan Dobski, Kacper Przybylak (65′ Adam Staciwa), Adam Kozłowski (90′ Marcin Gąsiorowski)

Szymon Łukowski, Michał Walczak

Kolejne spotkanie zespół Sokoła rozegra w Swarzędzu, 16.04.23r o godzinie 14:30., przeciwnikiem będzie Unia Swarzędz.