GŁÓWNI SPONSORZY:

Przegra Młodzików w Brudzewie.

3 listopada 2022

Młodzicy Sokoła w niedzielne popołudnie wybrali się do Brudzewa na mecz z tamtejszą “Kasztelanią”.

Mecz od początku był pełen walki po obu stronach boiska. Sokół w 11 minucie spotkania za sprawą Kacpra Szygendy, który oddał piękny strzał w okienko bramki gospodarzy wyszedł na prowadzenie.

Do końca pierwszej części meczu wynik nie uległ zmianie i Sokół na przerwę  schodził z jednobramkowym prowadzeniem.

W 54 minucie meczu gospodarze wyrównali. Po strzale z dalszej odległości nasz bramkarz odbił piłkę przed siebie, zabrakło asekuracji i piłka po dobitce zatrzepotała w siatce.

Gdy wydawał się, że mecz zakończy się remisem na minutę przed końcem po dużym zamieszaniu w naszym polu karnym gospodarze objęli prowadzenie. Czasu na wyrównanie już zabrakło i niestety wyjeżdżamy z Brudzewa bez zdobyczy punktowej.

Brawa dla chłopców za zaangażowanie i walkę na grząskim i bardzo wymagającym boisku. Jednak obie strony warunki miały takie same i niestety ostatecznie musimy uznać wyższość gospodarzy.

Skład : Kościelski Oskar, Wawrzynkiewicz Szymon, Kałużny Kacper, Jałoszyński Patryk, Wiśniewski Mateusz (C), Piasecki Eryk, Błaszczyk Piotr, Jóźwiak Michał, Bugajski Jan, Kryrowicz Kacper, Szygenda Kacper, Cichoń Marcel, Sadowski Jakub, Sroka Filip

Zobacz inne aktualności: