GŁÓWNI SPONSORZY:

Porażka Juniorów Młodszych z Turem Turek

25 października 2022

Juniorzy młodsi Sokoła Kleczew w sobotni poranek podejmowali na własnym boisku lidera tabeli MGKS Tur 1921 Turek.

Niestety początek spotkania w wykonaniu naszego zespołu trzeba jak najszybciej wymazać z pamięci. Już po siedmiu minutach meczu nasz zespół przegrywał 0:3. Proste błędy indywidualne, brak asekuracji i sporo niedokładności spowodowały, że od samego początku musieliśmy odrabiać duże straty. Okazje w pierwszej połowie były, ale strzał Oliwiera Budzińskiego minął bramkę gości, a Igor w dobrej sytuacji uderzył wprost w bramkarza. Goście w pierwszej połowie po kolejnym naszym błędzie podwyższyli prowadzenie na 0:4.

Na drugą połowę zespół wyszedł odmieniony z bardzo dobrym nastawieniem. Od początku drugiej części cały czas akcje toczyły się na połowie Tura. Jedną z kontr goście wykorzystali i podwyższyli na 0:5. Sokoły ruszyły do przodu i tak po pięknym uderzeniu z półwoleja w okienko bramki gości Wojtek Wojtaszak zdobył bramkę honorową. Chwilę później kolejna piękna bramka dla Sokoła. Oliwier Budziński przyjął piłkę i strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza. Goście wyprowadzili kolejną kontrę i było 2:6. W 90 minucie prawą stroną urwał się Igor Jagodziński, dograł w poprzek bramki i Antek Trzemkowski ustalił wynik na 3:6.

Skład: Adam Broniszewski, Marek Bladziak(83′ Franciszek Kasiorek), Kacper Szymański(65′ Konopka Filip), Jakub Bobrowski, Artur Pogorzelski, Wojciech Wojtaszak, Jakub Krysztofowicz, Jakub Szeląg, Igor Jagodziński, Oliver Zbyszewski(60′ Kacper Lewandowski), Oliwier Budziński(80′ Antoni Trzemkowski)

Giszter Karol, Zbyszewski Maciej, Mikitin Kacper, Mrówczyński Mateusz, Kowalski Mateusz, Flejszman Wiktor