GŁÓWNI SPONSORZY:

Popis Adama Kozłowskiego.

12 lutego 2022

W dniu dzisiejszym zespół Juniora młodszego rozegrał spotkanie z Mieszko Gniezno, w pierwszych minutach widoczne było zmęczenie zespołu, które przeciwnik szybko wykorzystał i strzelił dwie bramki. Po 30 minutach doszliśmy do sytuacji, które zmieniliśmy na bramki, w trzy minuty Adam Kozłowski uzyskał hat-tricka. Ostateczny stan rywalizacji 3:3 z bardzo dobrym zespołem z Gniezna.

Mieszko Gniezno – Sokół Kleczew 3:3 (2:3)

14′ 1:0
26′ 2:0
41′ 2:1 Adam Kozłowski
43′ 2:2 Adam Kozłowski asysta Adam Staciwa
44′ 2:3 Adam Kozłowski asysta Adam Staciwa
55′ 3:3

Sokół Kleczew – skład: Bartosz Budziak, Gracjan Dobski, Xavier Zwoliński (46′ Michał Pawlak), Kacper Urbański (70′ Xavier Zwoliński), Konstanty Olejnik(46′ Michał Walczak), Wiktor Nawrocki (46′ Kacper Przybylak), Adam Staciwa (46′ Łukowski Szymon) (70′ Adam Staciwa), Marcin Gąsiorowski(46′ Hubert Górecki), Seweryn Piechocki (46′ Igor Muzykiewicz), Szymon Łukowski (46′ Wojciech Barszcz), Adam Kozłowski.

Kolejny mecz zostanie rozegrany w sobotę 19.02.22r o godzinie 11.00 a przeciwnikiem będzie drużyna Suchary Suchy Las.