GŁÓWNI SPONSORZY:

Łatwa wygrana Juniorów w Ślesinie!

20 listopada 2022

W mroźny sobotni poranek ostatni mecz w ramach I ligi okręgowej Juniorów Młodszych rozegrali zawodnicy Sokół Kleczew. Nasza drużyna udała się do Ślesina, gdzie rywalizowaliśmy z miejscowym SMS APR Ślesin.

Choć boisko było ciężkie do gry to od początku spotkania nasza drużyna przeważała i starała się zdobyć bramkę. Pierwszą dogodną okazję miał Kuba Szeląg, ale jego strzał obronił bramkarz gospodarzy. W minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kuby Krysztofowicza w polu karnym najlepiej odnalazł się Kacper Szymański, który z łatwością umieścił piłkę w bramce. Chwilę później kolejny rzut rożny wykonywane przez Kubę i tym razem Filip Konopka spokojnie opanował piłkę i umieścił ją w bramce przeciwnika. Przy wyniku 2:0 gospodarze wyprowadzili atak i zdobyli bramkę kontaktową. Nasz zespół cały czas napierał i stwarzał kolejne okazje do zdobycia bramki. Trzecią asystę w meczu zanotował Kuba, który z prawej strony dograł piłkę do Oliwiera Budzińskiego, a ten strzałem z powietrza podwyższył prowadzenie na 3:1. W 43′ strzelec trzeciej bramki dośrodkował z lewej strony pola karnego, a w nim najlepiej znalazł się Kuba Szeląg, który pięknym strzałem głową nie dał żadnych szans bramkarzowi SMS. Do przerwy zasłużone 4:1 dla Sokołów.

W drugiej części meczu pierwsi bramkę zdobyli gospodarze, którzy wykorzystali brak komunikacji naszych zawodników. Odpowiedział Kacper Szymański, który podwyższył na 5:2. Kolejne okazje do zdobycia bramki mieli Kacper Lewandowski, Kuba Szeląg, Marek Bladziak i Gracjan Szczekutowski, ale żaden z nich nie zdołał pokonać bramkarza gospodarzy. APR Ślesin ustalił wynik meczu na 5:3.

SMS APR Ślesin – SMS KS Sokół Kleczew 3:5

Szymański Kacper
Konopka Filip
Budziński Oliwier
Szeląg Jakub
Szymański Kacper

Skład : Broniszewski Adam, Bladziak Marek (70′ Zbyszewski Oliver), Krysztofowicz Jakub, Bobrowski Jakub (83′ Przybylski Filip), Pogorzelski Artur (88′ Lewandowski Dominik), Wojtaszak Wojciech, Konopka Filip, Szeląg Jakub (85′ Zbyszewski Maciej), Szymański Kacper (C), Lewandowski Kacper (62′ Jagodziński Igor), Budziński Oliwier (80′ Szczekutowski Gracjan)
Jesiołkiewicz Michał, Giszter Karol, Kowalski Mateusz, Mrówczyński Mateusz

Zobacz inne aktualności: