GŁÓWNI SPONSORZY:

Kowal uratował mecz!

4 sierpnia 2023

Pierwszy mecz na remis. W spotkaniu rozpoczynającym nowy sezon piłkarski Sokół zremisował ze Świtem Szczecin 2-2. Obie bramki dla Sokoła zdobył w drugiej części spotkania Tomasz Kowalczuk!!

Pierwsza połowa dla Sokoła była jak ze złego snu. Już w 10 minucie gola dla gospodarzy pięknym uderzeniem z dystansu zdobył Jędrzej Kujawa. Wynik podwyższył w 39 minucie Patryk Paczuk. Z takim rezultatem wydawało się, że Sokół stoi na przegranej.

A jednak determinacja potrafi uczynić bardzo wiele. Sokół wziął sprawy w swoje ręce i w 68 minucie zdobył gola kontaktowego. Do bramki Świtu z dystansu trafił w 68 minucie Tomasz Kowalczuk. Wyrównanie przyszło dopiero w ostatnich momentach meczu. Gola ponownie zdobył Tomasz Kowalczuk, ale tym razem z rzutu karnego.

Za tydzień pierwszy mecz Sokoła na własnym terenie. Przeciwnikiem drużyny Łukasza Cichosa będą rezerwy Pogoni Szczecin.

Świt Szczecin – Sokół Kleczew 2-2 (2-0)

Tomasz Kowalczuk 68’, 90’ (k)

Sokół: Sebastian Lorek – Michał Grobelny, Adrian Kaliszan, Hubert Kaptur, Jan Andrzejewski, Tomasz Kowalczuk, Kacper Friska (61′ Gracjan Konieczny), Mateusz Wzięch, Michał Zimmer (72′ Miłosz Matuszewski), Cezary Stańczyk (61′ Wojciech Klimko), Krystian Pawlak.