GŁÓWNI SPONSORZY:

Juniorzy Młodsi też wygrali!

25 kwietnia 2023

W sobotnie popołudnie drugie spotkanie w ramach I ligi okręgowej Juniora Młodszego rozegrali zawodnicy KS Sokół Kleczew. Do Budzisławia Kościelnego zawitała drużyna Gromu Malanów.

Od początku spotkania nasz zespół miał przewagę, ale piłka nie chciała trafić do bramki gości. W 14 minucie goście posłali długą piłkę w nasze pole karne do której wyszedł Michał Jesiołkiewicz i został ostro sfaulowany przez zawodnika Gromu. W konsekwencji Michał musiał  opuścić boisko, a zastąpił go Adam Broniszewski. W 23 minucie wynik spotkania otworzył Filip Konopka, który wszedł w pole karne i nie dał szans bramkarzowi gości. W 36 minucie po dośrodkowaniu piłki w pole karne z bocznego sektora boiska, akcję uderzeniem z powietrza zamknął Kuba Szeląg i było 2:0. Gości w pierwszej połowie dwukrotnie ratowała poprzeczka, oraz dobre interwencje bramkarza. Do przerwy prowadzenie Sokoła 2:0.

W drugą połowę wchodzimy tak samo źle jak w pierwszym meczu z Rychwałem. Po błędzie w środkowej strefie boiska zawodnik Gromu oddał strzał w okienko bramki i było 2:1.

Kolejne minuty bardzo nerwowe. Goście grali bardzo bezpośrednią piłkę czekając na błędy naszego zespołu.

W 77 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najlepiej w polu karnym odnalazł się Igor Jagodziński i podwyższył na 3:1.

W 84 minucie na boisku po półrocznej przerwie spowodowanej kontuzją pojawił się Hubert Zajfert.

 

Skład: Jesiołkiewicz Michał (16′ Broniszewski Adam), Zbyszewski Oliver, Bladziak Marek, Wojtaszak Wojciech, Pogorzelski Artur, Krysztofowicz Jakub, Konopka Filip, Szeląg Jakub, Lewandowski Kacper, Szymański Kacper(64′ Mrówczyński Mateusz), Jagodziński Igor(84′ Zajfert Hubert).

Giszter Karol, Zbyszewski Maciej, Flejszman Wiktor, Mikitin Kacper

Kolejne spotkanie zespołu w najbliższą sobotę o godz. 11:00 w Kole z miejscową Olimpią.

Zobacz inne aktualności: