GŁÓWNI SPONSORZY:

Juniorzy Młodsi ograli Tura!

9 maja 2023

Juniorzy Młodsi Sokoła Kleczew rozegrali w sobotni poranek kolejny mecz I ligi okręgowej. Przeciwnikiem drużyna MGKS Tur 1921 Turek.

Od początku spotkania mecz był bardzo wyrównany. W 6 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki doszedł Kacper Lewandowski, ale jego strzał zdołał obronić bramkarz gospodarzy. W 13 minucie Tur wyszedł na prowadzenie. Po niepotrzebnej stracie w środku boiska gospodarze wyprowadzili szybki atak i zdobyli bramkę na 1:0. Kolejne minuty to dobre sytuacje z naszej strony. Strzał Igora zdołał obronić bramkarz, a uderzenie Kacpra Szymańskiego po podaniu Filipa Konopki minęło bramkę gospodarzy. W 27 minucie Kacper Szymański przedarł się w pole karne i został sfaulowany, a sędzia wskazał na jedenastkę. Pewnym egzekutorem był Filip Konopka i było 1:1.

W 31 minucie gospodarze wykonywali rzut rożny, nasz zespół dobrze oddalił zagrożenie od własnej bramki, a z piłką ruszył Marek i posłał prostopadłe podanie do Igora, który do końca powalczył o piłkę i strzałem do pustej bramki dał Sokołom prowadzenie. Trzy minuty później podwyższamy na 1:3. Dobry odbiór z lewej strony boiska, podanie do Igora Jagodzińskiego, który obrócił się z przeciwnikiem na plecach i podał do lepiej ustawionego Filipa, a ten płaskim strzałem przy słupku z osiemnastu metrów umieścił piłkę w bramce Tura.

Po pierwszej połowie schodzimy z prowadzeniem 3-1.

Druga część rozpoczęła się od wyśmienitej okazji Lewego, który odebrał piłkę obrońcy, ale oddał zbyt lekki strzał i bramkarz Tura pewnie interweniował. Kolejne minuty to dwie dobre okazje gospodarzy, ale ich strzały przeleciały nad bramką strzeżoną przez Michała Jesiołkiewicza. W kolejnych minutach Sokoły kontrolowały przebieg meczu. W 70 minucie w poprzeczkę po strzale z powietrza trafił Oliwier Budziński. W drugiej części meczu nie padła żadna bramka i nasza drużyna mogła się cieszyć ze zwycięstwa.

Kolejne spotkanie drużyna rozegra 23.05 , a naszym przeciwnikiem będą Zjednoczeni Rychwał.

Skład: Jesiołkiewicz Michał, Zbyszewski Oliver, Wojtaszak Wojciech, Bobrowski Jakub, Pogorzelski Artur, Bladziak Marek, Konopka Filip(88′ Mrówczyński Mateusz), Szeląg Jakub(83′ Jankowski Franciszek), Szymański Kacper(C)(70’Szczekutowski Gracjan), Lewandowski Kacper(80′ Przybylski Filip), Jagodziński Igor(65’Budziński Oliwier)

Pozostali zawodnicy: Broniszewski Adam, Zbyszewski Maciej, Zajfert Hubert

Zobacz inne aktualności: