Grad bramek w meczu z rezerwami ŁKS-u.

26 lutego 2022

Na dwa tygodnie przed startem wiosennych rozgrywek Sokół rozegrał kolejny sparing. Tym razem przeciwnikiem zespołu Marcina Woźniaka były rezerwy ŁKS-u Łódź. Ełkaesiacy to dwunasty zespół III ligi gr. I. W meczu rozegranym na terenie ośrodka treningowego Akademi ŁKS działa się bardzo wiele. Sokół do przerwy prowadził 2-0, by ostatecznie przegrać to spotkanie 4-5. Bramki dla kleczewian zdobyli Mateusz Molewski, Adrian Kaliszan, Krzysztof Biegański oraz Tomasz Kowalczuk.

Sokół w pierwszej części meczu stworzył sobie dwie okazje bramkowe. W 33 minucie gola dającego prowadzenie zdobył Mateusz Molewski, a już dziesięć minut później podwyższył Adrian Kaliszan. Łodzianie gola kontaktowego zdobyli dopiero po przerwie. W 55 minucie do siatki Sokoła trafił Łukasz Dynel, a chwilę później z rzutu karnego trafił Jakub Romanowicz.

W 64 minucie Sokół ponownie objął prowadzenie dzięki bramce Krzysztofa Biegańskiego. Niestety ŁKS szybko zdobył dwa gole i to Sokół po raz pierwszy w tym meczu musiał gonić wynik. Udało się to w 74 minucie, gdy gola dającego remis zdobył z rzutu karnego Tomasz Kowalczuk. Gospodarze tego meczu mieli jednak w 88 minucie piłkę meczową, którą wykorzystali i ostatecznie zwyciężyli 5-4.

ŁKS II Łódź – Sokół Kleczew 5-4 (0-2)

Mateusz Molewski 33’, Adrian Kaliszan 43’, Krzysztof Biegański 63’, Tomasz Kowalczuk 74

Sokół: Mateusz Koliński – Zawodnik testowany, Szymon Bartosik, Adrian Kaliszan, Marcel Koziorowski, Dominik Domagalski, Tomasz Kowalczuk, Mateusz Molewski, Mateusz Majer, Krzysztof Biegański, Zawodnik testowany. Zagrali także: Mateusz Kustosz, Krzysztof Kołodziej, Emanuel Mikołajczyk, Miłosz Mateuszewski, Huber Szczepaniak.