GŁÓWNI SPONSORZY:

Gorszy czas Trampkarzy!

9 maja 2022

Niestety w ostatnim czasie los nie jest łaskawy dla zawodników Trampkarzy Sokoła Kleczew i ich trenera Sławomira Furmańskiego. Drużyna występująca na co dzień w 1 Lidze Okręgowej Trampkarzy C1. po udanym początku rundy rewanżowej, w którym drużyna odniosła 3 zwycięstwa i 1 remis przegrała 3 spotkania z rzędu.

20 kwietnia w Budzisławiu Sokół podejmował Górnika Konin. Niestety drużyna gości okazała się lepsza wygrywając zdecydowanie 4:0. Chłopcy mieli w tym spotkaniu swoje okazje ale ponownie zawiodła skuteczność. Bramki tracili głównie po indywidualnych błędach.

28 kwietnia Sokół udał się do Ślesina aby rozegrać mecz z liderem rozgrywek, tamtejszym SMS APR.  – Do przerwy przegrywaliśmy 1:0 po bramce, która nie powinna być uznana bowiem napastnik drużyny gospodarzy był na pozycji spalonej. Niestety sędzia główny nie odgwizdał tej sytuacji na naszą korzyść i bramkę uznał. Po przerwie ruszyliśmy do odważniejszych ataków lecz niestety to gospodarze zdobyli drugą bramkę po indywidualnym błędzie jednego z naszych zawodników. Mimo wszystko nie poddaliśmy się i udało się zdobyć bramkę kontaktową.  W tej sytuacji głową skutecznie uderzał Filip Konopka. W kolejnych minutach mieliśmy okazje do zdobycia wyrównującej bramki ale ponownie zabrakło skuteczności. W końcówce meczu po kolejnym indywidualnym błędzie tracimy 3 bramkę i ostatecznie przegrywamy 3:1. Pomimo przegranej w wielu fragmentach gry drużyna zaprezentowała się całkiem nieźle – mówił po meczu trener Furmański.

7 maja w Kleczewie Sokół podejmował wicelidera rozgrywek SKP Słupca. Mecz został rozegrany w na głównej płycie. To niestety jedyna dobra informacja jaką można napisać o tym meczu. Początek spotkania wyglądał obiecująco ale tylko do 15 minuty, w której kleczewianie jako pierwsi tracą bramkę. Do przerwy tracimy jeszcze 3 bramki. Po zmianie stron goście dokładają piątą bramkę. Przy wyniku 5:0 zdobywamy honorowe trafienie, którego autorem był Filip Konopka (asysta Jakub Krysztofowicz). Gdy wydawało się, że powalczymy o kolejne bramki goście aplikują Sokołowi kolejne 4 bramki i ostatecznie wygrywają 9:1.

Słabsze wyniki Sokoła to pokłosie wielu kontuzji, które trapią zespół. Obecnie kontuzjowani są lub grają z kontuzjami:

Adam Broniszewski

Jakub Bobrowski

Bladziak Marek

W ostatnim meczu kontuzji doznał Kacper Szymański, a po kontuzji wrócili Dominik Lewandowski i Bartosz Kantarowski.