GŁÓWNI SPONSORZY:

Gorszy czas Trampkarzy!

9 maja 2022

Niestety w ostatnim czasie los nie jest łaskawy dla zawodników Trampkarzy Sokoła Kleczew i ich trenera Sławomira Furmańskiego. Drużyna występująca na co dzień w 1 Lidze Okręgowej Trampkarzy C1. po udanym początku rundy rewanżowej, w którym drużyna odniosła 3 zwycięstwa i 1 remis przegrała 3 spotkania z rzędu.

20 kwietnia w Budzisławiu Sokół podejmował Górnika Konin. Niestety drużyna gości okazała się lepsza wygrywając zdecydowanie 4:0. Chłopcy mieli w tym spotkaniu swoje okazje ale ponownie zawiodła skuteczność. Bramki tracili głównie po indywidualnych błędach.

28 kwietnia Sokół udał się do Ślesina aby rozegrać mecz z liderem rozgrywek, tamtejszym SMS APR.  – Do przerwy przegrywaliśmy 1:0 po bramce, która nie powinna być uznana bowiem napastnik drużyny gospodarzy był na pozycji spalonej. Niestety sędzia główny nie odgwizdał tej sytuacji na naszą korzyść i bramkę uznał. Po przerwie ruszyliśmy do odważniejszych ataków lecz niestety to gospodarze zdobyli drugą bramkę po indywidualnym błędzie jednego z naszych zawodników. Mimo wszystko nie poddaliśmy się i udało się zdobyć bramkę kontaktową.  W tej sytuacji głową skutecznie uderzał Filip Konopka. W kolejnych minutach mieliśmy okazje do zdobycia wyrównującej bramki ale ponownie zabrakło skuteczności. W końcówce meczu po kolejnym indywidualnym błędzie tracimy 3 bramkę i ostatecznie przegrywamy 3:1. Pomimo przegranej w wielu fragmentach gry drużyna zaprezentowała się całkiem nieźle – mówił po meczu trener Furmański.

7 maja w Kleczewie Sokół podejmował wicelidera rozgrywek SKP Słupca. Mecz został rozegrany w na głównej płycie. To niestety jedyna dobra informacja jaką można napisać o tym meczu. Początek spotkania wyglądał obiecująco ale tylko do 15 minuty, w której kleczewianie jako pierwsi tracą bramkę. Do przerwy tracimy jeszcze 3 bramki. Po zmianie stron goście dokładają piątą bramkę. Przy wyniku 5:0 zdobywamy honorowe trafienie, którego autorem był Filip Konopka (asysta Jakub Krysztofowicz). Gdy wydawało się, że powalczymy o kolejne bramki goście aplikują Sokołowi kolejne 4 bramki i ostatecznie wygrywają 9:1.

Słabsze wyniki Sokoła to pokłosie wielu kontuzji, które trapią zespół. Obecnie kontuzjowani są lub grają z kontuzjami:

Adam Broniszewski

Jakub Bobrowski

Bladziak Marek

W ostatnim meczu kontuzji doznał Kacper Szymański, a po kontuzji wrócili Dominik Lewandowski i Bartosz Kantarowski.

 

W poszczególnych meczach zagrali:

Sokół Kleczew – Górnik Konin 0:4

Giszter Karol, Szczekutowski Gracjan, Bladziak Marek, Czajkowski Mikołaj, Kantarowski Bartosz, Krysztofowicz Jakub, Wojtaszak Wojciech, Przybylski Filip, Konopka Filip, Lewandowski Kacper, Szymański Kacper,

Jankowski Franciszek, Szeląg Jakub, Zajfert Hubert, Trzemkowski Antoni, Lewandowski Dominik, Bobrowski Jakub.

SMS APR Ślesin – Sokół Kleczew 3:1

Giszter Karol, Szczekutowski Gracjan, Bobrowski Jakub, Bladziak Marek, Kantarowski Bartosz, Krysztofowicz Jakub, Wojtaszak Wojciech, Jankowski Franciszek, Lewandowski Kacper, Konopka Filip, Szymański Kacper,

Czajkowski Mikołaj, Przybylski Filip, Szeląg Jakub, Lewandowski Dominik, Trzemkowski Antoni, Zajfert Hubert.

Sokół Kleczew – SKP Słupca 1:9

Giszter Karol, Szczekutowski Gracjan, Bladziak Marek, Lewandowski Dominik, Kantarowski Bartosz, Krysztofowicz Jakub, Wojtaszak Wojciech, Szeląg Jakub, Konopka Filip, Lewandowski Kacper, Szymański Kacper,

Przybylski Filip, Czajkowski Mikołaj, Trzemkowski Antoni, Jankowski Franciszek.