GŁÓWNI SPONSORZY:

Czterobramkowa niespodzianka

14 października 2023

Mecz 12. kolejki 3. ligi Sokół rozgrywał na własnym boisku. Rywalem kleczewian był Zawisza Bydgoszcz. Niebiesko-czarni byli faworytami meczu. Jednak drużyna z Kleczewa sprawiła ogromną niespodziankę, wygrywając z Zawiszą 4:1.
Cała drużyna zasłużyła na ogromne brawa, a bohaterem meczu był Mateusz Wzięch, który strzelił bydgoszczanom trzy gole (29′, 48′ i 81′). Czwartą bramkę dla Sokoła strzelił w 82 minucie Miłosz Matuszewski.
Honorowe trafienie dla Zawiszy zdobył w 55 minucie Maciej Koziara.
Obydwie drużyny rozegrały dobry mecz, a o zwycięstwie zdecydowała lepsza organizacja gry gospodarzy oraz większa determinacja z ich strony.
Zwycięstwem nad bydgoszczanami Sokół przerwał pasmo czterech porażek z rzędu (trzy ligowe i jedna pucharowa).

Sokół Kleczew – Zawisza Bydgoszcz 4:1 (1:0)

Mateusz Wzięch (29′, 48′, 81′), Miłosz Matuszewski (82′) – Maciej Koziara (55′)

Sokół: Sebastian Lorek – Kacper Andrzejewski (85′ Tomasz Kowalczuk), Adrian Kaliszan, Aleksander Kultys, Jan Andrzejewski – Filip Młodożeniec (68′ Kacper Kroczyński), Kacper Friska, Michał Grobelny, Gracjan Konieczny (68″ Miłosz Matuszewski), Mateusz Wzięch (88″ Dawid Szygenda) – Krystian Pawlak