Biegański gra jak z nut!

12 lutego 2022

Sokół wygrał z KS Kutno 3-1 w czwartym zimowym sparingu . Zwycięstwo to w dużej mierze zasługa Krzysztofa Biegańskiego, który rywali ukąsił dwukrotnie, na samym początku i końcu spotkania. Jedno trafienie dorzucił Mikołaj Zawistowski.

Sokół zaczął z wysokiego „C”. Już w drugiej minucie meczu Krzysztof Biegański dał prowadzenie,  a zespół utrzymał je do końca pierwszej połowy. W drugiej części Sokół dalej grał swoją melodię i zdobył drugiego gola. Tym razem drogę do siatki rywali odnalazł Mikołaj Zawistowski. To drugi gol tego pomocnika w tym okresie przygotowawczym.

W 79 minucie zespół z Kutna zdobył gola kontaktowego, na co pod koniec meczu odpowiedział Krzysztof Biegański ustalając wynik spotkania na 3-1. Na murawie w drugiej części meczu pojawił zawodnik klasy sportowej Hubert Szczepaniak. To już tej zimy kolejny mecz tego utalentowanego zawodnika.

– Jesteśmy zadowoleni z gry  całego zespołu. Mecz był bardzo otwarty i stworzyliśmy sobie dużo sytuacji strzeleckich. Nie uniknęliśmy błędów, co sprawiło że przeciwnik również miał dogodne sytuacje do strzelenia gola – skwitował po meczu trener Woźniak.

W środę Sokół zagra kolejne spotkanie kontrolne. Tym razem przeciwnikiem zespołu Marcina Woźniaka będzie II-ligowy KKS Kalisz.

KS Kutno – Sokół Kleczew 1-3 (0-1)

Krzysztof Biegański x2, Mikołaj Zawistowski

Sokół: Mateusz Koliński – Marcel Koziorowski, Sebastian Golak, Tomasz Ceglewski, Iwo Nowierski,  Mateusz Molewski, Dominik Domagalski, Krzysztof Biegański, Mikołaj Zawistowski, Krzysztof Kołodziej, Miłosz Matuszewski. Zagrali także: Oskar Nowak, Tomasz Kowalczuk, Mateusz Majer, Emanuel Mikołajczyk, Hubert Szczepaniak oraz zawodnik testowany.