Karatecy Sokoła na Polish Open 2022

23 maja 2022

Coraz liczniejszą grupą zawodników, bo czynnie włączają się najmłodsi, Karatecy Sokoła uczestniczą w zawodach.   Szczęśliwy swój pierwszy start ma za sobą nasz najmłodszy uczestnik Filip Groszewski. 15 maja w Brodnicy odbył się Turniej Karate Polish Open 2022, w którym zajął On 3 miejsce  w konkurencji kata chłopców. Również bardzo dobrze po długiej przerwie w startach zaprezentował się Paweł Szadkowski, który w finale kumite chłopców 12 lat nieznacznie uległ reprezentantowi Klubu Karate z Brodnicy. Mniej szczęścia mięły dziewczyny Nikola Rogowicz i Klaudia Groszewska, które po zaciętych walkach z poźniejszymi zwyciężczyniami swoich kategorii zakończyły występy, bo nie były rozgrywane repasaże. Podobny los spotkał Adama Lipert, który w pierwszej walce spotkał się  z najlepszym zawodnikiem kategorii kadetów. Nie zawiodły seniorki Justyna Szmajdka i Maria Stranc, które w takiej kolejności stanęły na 1 i 2 stopniu podium w konkurencji kumite kobiet. Piękny sukces. Tak trzymać.

To dzięki wsparciu finansowemu naszych sponsorów możemy częściej i liczniejszą grupą uczestniczyć w turniejach karate. Dlatego też w tym miejscu bardzo dziękujemy: