GŁÓWNI SPONSORZY:

W majówkę z Bałtykiem!

29 kwietnia 2021

Z Bałtykiem Koszalin zagra Sokół Kleczew w 26 kolejce III ligi gr.2. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 1 maja na Stadionie Miejskim w Kleczewie.

Sokół ostatniego meczu z Bałtykiem nie wspomina zbyt dobrze. Porażka 2-5 była jedną z wyższych w ostatniej dekadzie. Bałtyk mecz rozstrzygnął w 15 minucie w trakcie których Hubert Świtalski wpuścił, aż trzy bramki. Potem doszły jeszcze dwie i już nie było czasu na odrabianie tak dużych strat. Co ciekawe Bałtyk w sierpniowym spotkaniu po raz pierwszy zdobył punkty w bezpośredniej rywalizacji z  Sokołem. Wcześniej wygrywał tylko Sokół.

Zespół z województwa zachodniopomorskiego na początku rundy wiosennej nie radzi sobie tak dobrze, jak jesienią.  Z siedmiu spotkań wygrał tylko dwa, jeden zremisował i poniósł cztery porażki. Dla porównania Sokół wygrał pięć spotkań i dwa przegrał. W przerwie zimowej Bałtyk stracił swoje żądło w postaci Batłomieja Putno, który po tym jak zdobył w III lidze 15 bramek przeniósł się do KKS-u Kalisz. Sokół nie stracił za to Dominika Chromińskiego, który jest obecnie trzecim strzelcem ligi.

Pojedynek zapowiada się niezwykle interesująco zwłaszcza, że oba zespoły mają coś do udowodnienia, a różnica w tabeli miedzy nimi to zaledwie cztery punkty.

Początek sobotniego meczu o godz. 15.00.