GŁÓWNI SPONSORZY:

W Jarocinie bez zmian.

7 października 2022

Sokół zremisował z Jarota Jarocin 1-1 w wyjazdowym spotkaniu 11 kolejki III ligi gr.2. Gola dla Sokoła w 64 minucie gry zdobył Mateusz Wzięch.

To już niemal pewne, że kiedy spotykają się ze sobą Jarota i Sokół mecz kończy się remisem. Tak było i tym razem. Od 2014 roku był to już dziewiąty podział punktów i szósty mecz zakończony wynikiem 1-1.

Spotkanie w pierwszej połowie było wyrównane i żadna z drużyn nie potrafiła przechylić szali na swoją korzyść. Bramki padły dopiero w drugiej części meczu i to Jarota, jako pierwszy znalazł sposób na oszukanie rywala. W 54 minucie gola z rzutu wolnego zdobył Krzysztof Bartoszak. Futbolówka po jego strzale przełamała mur i Sebastian Szabłowski musiał wyjmować ją z siatki.

Wyrównanie przyszło po niespełna dziesięciu minutach. Piłkę w polu karnym Jaroty odebrał Ratajczyk, oddał strzał, ale bramkarz gospodarzy skapitulował dopiero po dobitce Mateusza Wzięcha.

W kolejnych minutach Sokół wykreował sporo  dogodnych okazji, ale nie zdołał doprowadzić do wygranej.

Jarota Jarocin – Sokół Kleczew 1-1 (0-0)

Mateusz Wzięch 64’

Sokół: Sebastian Szabłowski – Michał Zimmer (70’ Patryk Kieliba), Hubert Kaptur, Adrian Kaliszan, Jan Andrzejewski, Tomasz Kowalczuk, Dominik Domagalski, Kacper Janiak (83’ Przemysław Jurków), Mateusz Molewski (62’ Paweł Bednarski), Mateusz Wzięch, Fabian Grzelka (62’ Adrian Ratajczyk).