GŁÓWNI SPONSORZY:

Turniej Mikołajkowy kleczewskich karateków!

28 grudnia 2022

17 grudnia w Kleczewie pod barwami Klubu Sportowego Sokół Kleczew odbył się II Turniej Mikołajkowy Karate. Turniej ze względu na absencję chorobową odbył się w okrojonym składzie. Uczestnicy walecznie rywalizowali o punkty. Walki na macie były bardzo efektowne i cieszyły oko kibiców. Każdy zawodnik dążył do wyznaczonego sobie celu jakim jest wygrana, natomiast musiał też czasami zmierzyć się z goryczą porażki.

Podczas turnieju panowała zdrowa rywalizacja i wspaniała atmosfera, dlatego karatecy bez wyjątku rozeszli się do domów bardzo zadowoleni. Wspomniana wcześniej fantastyczna atmosfera była również zasługą rodziców, którzy bardzo się zaangażowali w organizację i wykazywali wsparcie na każdym kroku. W dojo dla wszystkich obecnych był przygotowany, przez uzdolnione mamy klubowiczów, stół słodkości, z  którego mogliśmy skosztować pyszne ciasta oraz deserki. Całości szczęścia dopełniła muzyka serwowana przez pana Marcina Wiśny oraz vouchery do Parku Linowego Leśny Raj w Ślesinie zafundowane przez właścicielkę panią Ewelinę Bucholc. Nad bezpieczeństwem imprezy czuwał ratownik medyczny pan Krzysztof Liczbiński.

Była to ostatnia sportowa impreza kleczewskich karateków w tym roku. W związku z tym jest okazja na serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom. To dzięki waszemu wsparciu nasi zawodnicy mogli odnosić sukcesy na licznych zawodach. Dziękujemy wszystkim, również tym anonimowym darczyńcom:

– Gminie Kleczew

– Gminie Wilczyn

– Gminie Skulsk

– Fermy Drobiu Woźniak

–  Zdrovo

– CTK Logistics

– PAK Serwis

– JASKON Dystrybutor BHP

– KON-BET

– Granges

– Park Linowy „Leśny Raj”

– Kancelaria KNF Team

Dziękujemy również zarządowi klubu,  dziękujemy Prezesowi Panu Grzegorzowi Dobskiemu i Panu Mikolajowi Pingotowi za duży wkład w organizacje i życie klubu. Podziękowania kierujemy też do Pani Annie Jabłońskiej Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kleczewie za jej zaangażowanie i czas poświęcony na działania sekcji karate.