GŁÓWNI SPONSORZY:

Trudne warunki w pierwszym sparingu.

16 stycznia 2021

W trudnych warunkach pogodowych przyszło rywalizować Sokołowi w pierwszym zimowym meczu kontrolnym. Ekipa Mariusza Bekasa udała się do Bydgoszczy na mecz z tamtejszym Chemikiem i choć nawierzchnia sztuczna to cała zasypana była śniegiem. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2-2.

Wynik spotkania otworzyli gospodarze po bramce Gabriela Pieczyńskiego w siódmej minucie. Wyrównał w szesnastej minucie Mateusz Majer. Pomocnik Sokoła wykorzystał błąd bramkarza przechwytując futbolówkę przed polem karnym i umieszczając ją w siatce. Jeszcze przed przerwą gola dającego prowadzenie zdobył uderzeniem głową Łukasz Zagdański. Decydującego gola na kilkanaście sekund przed końcem meczu strzelił Mikołaj Winiecki.

W szeregach Sokoła zabrakło Macieja Adamczewskiego i Dominika Chromińskiego. Byli za to dopiero co zakontraktowani Hubert Kantorowski oraz Michał Ciarkowski. Był też Norbert Grzelak, który już jedną nogą był poza klubem, ale ostatecznie przystąpił wraz z drużyną do treningów.

Chemik Bydgoszcz – Sokół Kleczew 2-2 (1-2)