GŁÓWNI SPONSORZY:

Trenerze Grzywacz. Dziękujemy!

31 marca 2021

Na początku rundy wiosennej Michał Grzywacz, dotychczasowy trener Trampkarzy Sokoła Kleczew objął funkcję trenera IV-ligowego zespołu Wilków Wilczyn. Dla tych którzy nie pamiętają Pan Michał Grzywacz  w przeszłości prowadził już IV-ligowy zespół seniorów. I była to drużyna Sokoła.  Później wiele lat poświecił na szkoleniu młodzieży z przerywnikiem na pracę trenerską z Polonusem Kazimierz Biskupi.

Pan Michał swoją przygodę z kleczewskim klubem rozpoczął w 1988 roku, jako 11-letni piłkarz drużyny trampkarzy. Z piłką i Sokołem związał się nie bez przypadku. Jego dziadek Eugeniusz to także były piłkarz naszego klubu. Wiernym kibicem był ojciec, tak więc związek z Sokołem był niejako naturalnym porządkiem rzeczy. W piłkę grał także brat Pana Michała, a obecnie także syn Olek.

Oprócz bycia trenerem w Sokole pełnił wiele innych funkcji. Najważniejszą było stanowisko prezesa klubu w roku 2018, jednak po roku sterowania klubem miłość do piłki i zapach murawy wzięła górę nad biurkiem i trener Grzywacz powrócił do pracy z młodzieżą.

Przejście do Wilków Wilczyn sprawiło, że trudno Panu Michałowi pogodzić wszystkie obowiązki trenerskiej, dlatego też przestał być trenerem Trampkarzy. Liczymy, że praca w Wilkach przysporzy Panu Michałowi wielu radości i sukcesów, jednocześnie dziękujemy za lata gorliwej pracy na rzecz Sokoła i zaznaczamy że klubowe drzwi pozostają na zawsze otwarte.