GŁÓWNI SPONSORZY:

Trampkarze rozpoczęli rozgrywki ligowe!

7 września 2021

5 września rozgrywki ligowe rozpoczęli zawodnicy z roczników 2007-2008. W tym sezonie chłopcy będą rywalizować w 1 lidze okręgowej trampkarzy starszych C1. Już w I kolejce rywal był wymagający. Drużyna Tura 1921 Turek wygrała z nami 2 razy w okresie przygotowawczym. Tym razem jednak to nasi zawodnicy okazali się lepsi wygrywając spotkanie 2:1. W 20 ‘ strzałem w długi róg wynik otworzył Kacper Szymański (asysta Wojciech Wojtaszak). Na 2:0 w 60’ podwyższył Gracjan Szczekutowski wykorzystując bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Wojciecha Wojtaszaka. W końcówce spotkania goście zdobyli bramkę kontaktową ale na szczęście więcej bramek nasza drużyna nie pozwoliła sobie wbić. Duża w tym zasługa doskonale dysponowanego tego dnia naszego bramkarza Adama Broniszewskiego, który przez całe spotkanie bronił bardzo dobrze i pewnie. Na brawa i gratulacje zasługuje zresztą cała drużyna. Każdy z zawodników zagrał z dużym zaangażowaniem i chęcią zwycięstwa co było widać podczas całego spotkania.

Skład drużyny:
Broniszewski Adam
Czajkowski Mikołaj
Bladziak Marek
Bobrowski Jakub
Kantarowski Bartosz
Krysztofowicz Jakub
Szeląg Jakub
Wojtaszak Wojciech
Lewandowski Kacper
Szymański Kacper
Konopka Filip
Zawadzki Bartosz
Lewandowski Dominik
Zbyszewski Oliver
Zajfert Hubert
Przybylski Filip
Szczekutowski Gracjan
Kołodziejczak Nataniel