GŁÓWNI SPONSORZY:

Trampkarze pokonali Górnika Konin.

13 września 2021

11 września drugi mecz ligowy rozegrali zawodnicy występujący w 1 Lidze Okręgowej Trampkarzy. Tym razem na boisku w Budzisławiu Kościelnym gościliśmy drużynę Górnika Konin. Ponownie musieliśmy walczyć o 3 punkty do ostatnich minut meczu. Początek spotkania był dość wyrównany. Niestety w 20 ‘ goście objęli prowadzenie. Końcówka I połowy to coraz śmielsze ataki naszej drużyny, jednak do przerwy wynik nie uległ zmianie. W II połowie przewaga naszego zespołu rosła z każdą minutą. W 46′ po pięknej indywidualnej akcji i minięciu kilku rywali do remisu doprowadził Filip Konopka. Po zdobyciu wyrównującej bramki cały czas dążyliśmy do strzelenia zwycięskiego gola. Udało się to dopiero w 76’ Kacprowi Lewandowskiemu. Przy tym trafieniu asystował Oliver Zbyszewski. W II połowie mieliśmy kilka świetnych okazji do strzelenia większej ilości bramek ale zawodziła skuteczność. Mogło się to zemścić, ponieważ goście nie wykorzystali rzutu karnego. Świetną interwencją w tej sytuacji popisał się Adam Broniszewski, który w drugim meczu ligowym pokazał się ze znakomitej strony. Gratulacje ponownie należą się całej drużynie. Po 2 kolejkach jesteśmy liderami i oby tak pozostało do końca rozgrywek!

 

Skład drużyny:

Broniszewski Adam

Czajkowski Mikołaj

Bladziak Marek

Bobrowski Jakub

Lewandowski Dominik

Krysztofowicz Jakub

Szeląg Jakub

Wojtaszak Wojciech

Lewandowski Kacper

Szymański Kacper

Konopka Filip

Kowalski Mateusz

Kantarowski Bartosz

Zbyszewski Oliver

Zajfert Hubert

Przybylski Filip

Szczekutowski Gracjan

Jankowski Franciszek

trener: Sławomir Furmański