GŁÓWNI SPONSORZY:

Terminarz rundy jesiennej Betclic 3. ligi (sezon 2024/2025)

5 lipca 2024

Poznaliśmy terminarz rozgrywek Betclic 3. ligi – grupy 2.

Sezon rozpocznie się meczami 3 i 4 sierpnia. Runda jesienna zakończy się 17 listopada.
Dwa pierwsze mecze Sokół rozegra na wyjeździe.
W pierwszym meczu podejmowany będzie przez Gryf Słupsk – trzecioligowego beniaminka. W drugim zagra z Błękitnymi Stargard.

Kolejka 1 – 3-4 sierpnia
Gedania Gdańsk – Błękitni Stargard
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Lech II Poznań
Kotwica Kórnik – Flota Świnoujście
Elana Toruń – Pogoń II Szczecin
Wda Świecie – Cartusia Kartuzy
Wybrzeże Rewalskie Rewal – Zawisza Bydgoszcz
Vineta Wolin – Polonia Środa Wielkopolska
Noteć Czarnków – Unia Swarzędz
Gryf Słupsk – SOKÓŁ KLECZEW
Kolejka 2 – 10-11 sierpnia
Błękitni Stargard – SOKÓŁ KLECZEW
Unia Swarzędz – Gryf Słupsk
Polonia Środa Wielkopolska – Noteć Czarnków
Zawisza Bydgoszcz – Vineta Wolin
Cartusia Kartuzy – Wybrzeże Rewalskie Rewal
Pogoń II Szczecin – Wda Świecie
Flota Świnoujście – Elana Toruń
Lech II Poznań – Kotwica Kórnik
Gedania Gdańsk – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 3 – 17-18 sierpnia
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Błękitni Stargard
Kotwica Kórnik – Gedania Gdańsk
Elana Toruń – Lech II Poznań
Wda Świecie – Flota Świnoujście
Wybrzeże Rewalskie Rewal – Pogoń II Szczecin
Vineta Wolin – Cartusia Kartuzy
Noteć Czarnków – Zawisza Bydgoszcz
Gryf Słupsk – Polonia Środa Wielkopolska
SOKÓŁ KLECZEW – Unia Swarzędz
Kolejka 4 – 21 sierpnia
Błękitni Stargard – Unia Swarzędz
Polonia Środa Wielkopolska – SOKÓŁ KLECZEW
Zawisza Bydgoszcz – Gryf Słupsk
Cartusia Kartuzy – Noteć Czarnków
Pogoń II Szczecin – Vineta Wolin
Flota Świnoujście – Wybrzeże Rewalskie Rewal
Lech II Poznań – Wda Świecie
Gedania Gdańsk – Elana Toruń
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Kotwica Kórnik
Kolejka 5 – 24-25 sierpnia
Kotwica Kórnik – Błękitni Stargard
Elana Toruń – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Wda Świecie – Gedania Gdańsk
Wybrzeże Rewalskie Rewal – Lech II Poznań
Vineta Wolin – Flota Świnoujście
Noteć Czarnków – Pogoń II Szczecin
Gryf Słupsk – Cartusia Kartuzy
SOKÓŁ KLECZEW – Zawisza Bydgoszcz
Unia Swarzędz – Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 6 – 31 sierpnia-1 września
Błękitni Stargard – Polonia Środa Wielkopolska
Zawisza Bydgoszcz – Unia Swarzędz
Cartusia Kartuzy – SOKÓŁ KLECZEW
Pogoń II Szczecin – Gryf Słupsk
Flota Świnoujście – Noteć Czarnków
Lech II Poznań – Vineta Wolin
Gedania Gdańsk – Wybrzeże Rewalskie Rewal
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Wda Świecie
Kotwica Kórnik – Elana Toruń
Kolejka 7 – 7-8 września
Elana Toruń – Błękitni Stargard
Wda Świecie – Kotwica Kórnik
Wybrzeże Rewalskie Rewal – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Vineta Wolin – Gedania Gdańsk
Noteć Czarnków – Lech II Poznań
Gryf Słupsk – Flota Świnoujście
SOKÓŁ KLECZEW – Pogoń II Szczecin
Unia Swarzędz – Cartusia Kartuzy
Polonia Środa Wielkopolska – Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 8 – 14-15 września
Błękitni Stargard – Zawisza Bydgoszcz
Cartusia Kartuzy – Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń II Szczecin – Unia Swarzędz
Flota Świnoujście – SOKÓŁ KLECZEW
Lech II Poznań – Gryf Słupsk
Gedania Gdańsk – Noteć Czarnków
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Vineta Wolin
Kotwica Kórnik – Wybrzeże Rewalskie Rewal
Elana Toruń – Wda Świecie
Kolejka 9 – 21-22 września
Wda Świecie – Błękitni Stargard
Wybrzeże Rewalskie Rewal – Elana Toruń
Vineta Wolin – Kotwica Kórnik
Noteć Czarnków – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Gryf Słupsk – Gedania Gdańsk
SOKÓŁ KLECZEW Lech II Poznań
Unia Swarzędz – Flota Świnoujście
Polonia Środa Wielkopolska – Pogoń II Szczecin
Zawisza Bydgoszcz – Cartusia Kartuzy
Kolejka 10 – 28-29 września
Błękitni Stargard – Cartusia Kartuzy
Pogoń II Szczecin – Zawisza Bydgoszcz
Flota Świnoujście – Polonia Środa Wielkopolska
Lech II Poznań – Unia Swarzędz
Gedania Gdańsk – SOKÓŁ KLECZEW
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Gryf Słupsk
Kotwica Kórnik – Noteć Czarnków
Elana Toruń – Vineta Wolin
Wda Świecie – Wybrzeże Rewalskie Rewal
Kolejka 11 – 5-6 października
Wybrzeże Rewalskie Rewal – Błękitni Stargard
Vineta Wolin – Wda Świecie
Noteć Czarnków – Elana Toruń
Gryf Słupsk – Kotwica Kórnik
SOKÓŁ KLECZEW – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Unia Swarzędz – Gedania Gdańsk
Polonia Środa Wielkopolska – Lech II Poznań
Zawisza Bydgoszcz – Flota Świnoujście
Cartusia Kartuzy – Pogoń II Szczecin
Kolejka 12 – 12-13 października
Błękitni Stargard – Pogoń II Szczecin
Flota Świnoujście – Cartusia Kartuzy
Lech II Poznań – Zawisza Bydgoszcz
Gedania Gdańsk – Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Unia Swarzędz
Kotwica Kórnik – SOKÓŁ KLECZEW
Elana Toruń – Gryf Słupsk
Wda Świecie – Noteć Czarnków
Wybrzeże Rewalskie Rewal – Vineta Wolin
Kolejka 13 – 19-20 października
Vineta Wolin – Błękitni Stargard
Noteć Czarnków – Wybrzeże Rewalskie Rewal
Gryf Słupsk – Wda Świecie
SOKÓŁ KLECZEW – Elana Toruń
Unia Swarzędz – Kotwica Kórnik
Polonia Środa Wielkopolska – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Zawisza Bydgoszcz – Gedania Gdańsk
Cartusia Kartuzy – Lech II Poznań
Pogoń II Szczecin – Flota Świnoujście
Kolejka 14 – 26-27 października
Błękitni Stargard – Flota Świnoujście
Lech II Poznań – Pogoń II Szczecin
Gedania Gdańsk – Cartusia Kartuzy
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Zawisza Bydgoszcz
Kotwica Kórnik – Polonia Środa Wielkopolska
Elana Toruń – Unia Swarzędz
Wda Świecie – SOKÓŁ KLECZEW
Wybrzeże Rewalskie Rewal – Gryf Słupsk
Vineta Wolin – Noteć Czarnków
Kolejka 15 – 2-3 listopada
Noteć Czarnków – Błękitni Stargard
Gryf Słupsk – Vineta Wolin
SOKÓŁ KLECZEW – Wybrzeże Rewalskie Rewal
Unia Swarzędz – Wda Świecie
Polonia Środa Wielkopolska – Elana Toruń
Zawisza Bydgoszcz – Kotwica Kórnik
Cartusia Kartuzy – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Pogoń II Szczecin – Gedania Gdańsk
Flota Świnoujście – Lech II Poznań
Kolejka 16 – 9-10 listopada
Błękitni Stargard – Lech II Poznań
Gedania Gdańsk – Flota Świnoujście
Pogoń Nowe Skalmierzyce – Pogoń II Szczecin
Kotwica Kórnik – Cartusia Kartuzy
Elana Toruń – Zawisza Bydgoszcz
Wda Świecie – Polonia Środa Wielkopolska
Wybrzeże Rewalskie Rewal – Unia Swarzędz
Vineta Wolin – SOKÓŁ KLECZEW
Noteć Czarnków – Gryf Słupsk
Kolejka 17 – 16-17 listopada
Gryf Słupsk – Błękitni Stargard
SOKÓŁ KLECZEW – Noteć Czarnków
Unia Swarzędz – Vineta Wolin
Polonia Środa Wielkopolska – Wybrzeże Rewalskie Rewal
Zawisza Bydgoszcz – Wda Świecie
Cartusia Kartuzy – Elana Toruń
Pogoń II Szczecin – Kotwica Kórnik
Flota Świnoujście – Pogoń Nowe Skalmierzyce
Lech II Poznań – Gedania Gdańsk