GŁÓWNI SPONSORZY:

Sparing: Sokół Aleksandrów Łódzki – Sokół Kleczew 1-2

20 lutego 2021

Przepiękne aura towarzyszyła dziś Sokołowi w meczu sparingowym z imiennikiem z Aleksandrowa Łódzkiego. W spotkaniu na sztucznej murawie w Uniejowie podopieczni Mariusza Bekasa zwyciężyli 2-1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Adrian Ligienza i Łukasz Zagdański.

Początek meczu wcale nie zapowiadała wygranej. To zespół z Aleksandrowa Łódzkiego pierwszy zdobył gola. W 27 minucie do bramki Sokoła strzelił Dominik Pecyna. Kleczewianie straty zaczęli odrabiać dopiero w drugiej połowie. Najpierw do bramki rywali trafił Adrian Ligienza, a wygraną zapewnił niezawodny Łukasz Zagdański.

W środę  Sokół zagra ostatni sparing tej zimy. Jego przeciwnikiem będzie Lipno Stęszew. A już za tydzień pierwszy mecz o stawkę. W meczu pucharowym na szczeblu WZPN zagramy z Koroną Piaski.

Sokół Aleksandrów Łódzki – Sokół Kleczew 1-2 (1-0)

Adrian Ligienza 54’, Łukasz Zagdański 63’