GŁÓWNI SPONSORZY:

Sokoły dopingowały Lecha!

11 listopada 2022

3 listopada młodzi piłkarze ,,Sokoła” Kleczew wybrali się na mecz do Poznania. Tym raz razem rywalem ,,Lecha” Poznań był hiszpański klub Villarreal, a mecz rozgrywany w ramach Ligi Konferencji Europy. Zaopatrzeni w gadżety kibiców dotarliśmy na stadion, do Poznania. Z minuty na minutę, były coraz większe emocje. Zarówno na boisku, jak i na trybunach. Mogliśmy zobaczyć popis piłkarskich umiejętności. Dla naszych młodych zawodników był to wyjątkowy mecz, gdyż w bramce ,,Lecha” Poznań bronił Filip Bednarek, zawodnik, który swoją karierę piłkarską rozpoczął w ,,Sokole” Kleczew. Lech wysoko pokonał swoich rywali, dlatego wszyscy, mimo późnych godzin, bardzo zadowoleni wrócili do domu.

Wyjazd odbył się dzięki współpracy z Narodowym Instytutem Wolności. W ramach Programu ,,Nowe FIO” w naszym Klubie realizowany jest projekt pod hasłem „Sport to zdrowie – dbamy o zdrowie psychiczne oraz aktywnie rozwijamy umiejętności sportowe.”,

Zobacz inne aktualności: