Sokół szósty na koniec sezonu!

19 czerwca 2022

W ostatnim meczu ligowym w tym sezonie Sokół przegrał na wyjeździe z Kluczevią Stargard 1-2. Bramkę dla kleczewian w 9 minucie spotkania zdobył z rzutu karnego Tomasz Kowalczuk. Tym samym Sokół rozgrywki zakończył na szóstym miejscu, a Kowalczuk z dziewięcioma bramkami został najlepszym strzelcem zespołu.

Mecz z Kluczevią był kolejną okazją dla zawodników, którzy na początku występowali mniej. Kolejne minuty złapał Iwo Nowierski i Hubert Szczepaniak.  Na ławce rezerwowych zasiedli też inni młodzieżowcy; Eryk Szeląg, Szymon Łukowski i Kamil Niedźwiedziński. Roczniki 2005/2006.

Prze piłkarzami teraz krótka przerwa. Do zajęć powrócą 4 lipca rozpoczynając przygotowania do nowego sezonu 2022/2023. Będzie to dwunasty sezon Sokoła w III lidze.

Kluczevia Stargard – Sokół Kleczew 2-1 (1-1)

Tomasz Kowalczuk 9’ (k)

Sokół: Mateusz Kustosz – Szymon Bartosik, Oleksandr Nasonov, Tomasz Ceglewski (79’ Hubert Szczepaniak), Tomasz Kowalczuk, Dominik Domagalski, Mikołaj Zawistowski, Marcel Koziorowski (83’ Iwo Nowierski), Emanuel Mikołajczyk, Otoka Omasombo (60’ Krzysztof Biegański), Miłosz Matuszewski