GŁÓWNI SPONSORZY:

Sokół Kleczew realizuje zadanie w ramach PROO

16 listopada 2020

Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich  to program bezpośredniego wsparcia rozwoju polskich organizacji obywatelskich. Dotacje w ramach programu są przydzielane  na rozwój instytucjonalny organizacji oraz realizację ich celów statutowych. Jest to wsparcie  wynikające z nagłej potrzeby powstałej w wyniku wystąpienia nieprzewidzianej sytuacji i zdarzenia, które ma istotny wpływ na skuteczność działania organizacji.

Klub Sportowy ,,Sokół” Kleczew realizuje zadanie w ramach PROO.

Działania, które zostały podjęte przy wykorzystaniu środków pochodzących z dotacji to przede wszystkim zakup:

– drukarki

– laptopa

– kamery

– projektora

– niszczarki

Zakup sprzętu ułatwi funkcjonowanie Klubu oraz realizację działalności statutowej Klubu. Pozyskanie sprzętu ułatwi dokumentowanie i rejestrowanie szkolenia zawodników wszystkich grup trenujących w Klubie. Ponadto zakupiony sprzęt będzie wykorzystany do prowadzenia analizy meczów, dzięki temu będą eliminowane błędy taktyczne i techniczne i znacznie zostanie podniesiony poziom szkolenia   zawodników.
Pozyskanie wparcia doraźnego spowoduje, iż zachęcimy dzieci i młodzież do aplikowania do kolejnych konkursów i działań na rzecz społeczności lokalnej, gdyż pokażemy iż jest możliwość otrzymania pomocy finansowej z różnych źródeł. Będzie to olbrzymia wartość dodana – wzrost zaangażowania uczestników w działania na rzecz wspólnego dobra i rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.