Słaby dzień Sokoła!

2 czerwca 2021

Sokół przegrał na własnym terenie z Unią Swarzędz 1-2 w 31 kolejce III ligi gr. 2. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Marcel Koziorowski.

Dla Unii mecz z Sokołem był kluczowym jeśli chodzi o dalszą walkę o utrzymanie. Każdy inny rezultat niemal grzebał szanse swarzędzkiego zespołu na pozostanie w gronie III-ligowców. Sokół zaś ze spokojną głową mógł zapewnić sobie spokojną końcówkę sezonu. Niestety dziś na murawie wyraźnie było widać kto ma nóż na gardle i komu bardziej zależy na wygranej.

Zespół Mariusza Bekasa choć w pierwszej połowie nie zachwycił to zdobył gola i mimo straty dwóch prowadził równorzędną walkę. W drugiej odsłonie różnica ta zdecydowanie przechyliła się na korzyść Unii. Sokół grał słabo, bez pomysłu, niedokładnie, nieskutecznie i bez woli walki. Większość zawodników przeszło obok meczu będąc myślami wszędzie tylko nie na murawie. Na domiar złego kontuzji nabawił się Dominik Chromiński i już po 45 minutach musiał opuścić boisko. Jest to już trzeci po Wiktorze Kacprzaku i Mikołaju Zawistowskim zawodnik, z którego nie może skorzystać trener Bekas.

Sokół Kleczew – Unia Swarzędz 1-2 (1-2)

Marcel Koziorowski 33’, Paweł Koralewski 28’, Michał Niedźwiedzki 36’

Sokół: Mateusz Kolinski – Wiktor Patrzykąt, Hubert Kantorowski (75’ Konrad Kobylarek), Adrian Kaliszan, Marcel Koziorowski (46’ Dawid Śnieg), Adrian Ligienza, Mateusz Cegiełka, Norbert Grzelak (82’ Maciej Adamczewski), Dominik Chromiński (46’ Stanisław Wędzelewski), Michał Ciarkowski, Łukasz Zagdański.