GŁÓWNI SPONSORZY:

Siódmy mecz, pierwsza porażka.

2 listopada 2021

Siódmy mecz i niestety pierwsza porażka. Tym razem nasi zawodnicy mierzyli się z drużyną SMS APR Ślesin. Mecz zaczął się dobrze dla naszej drużyny, bowiem już w 4 minucie po strzale Filipa Konopki prowadzimy 1:0. Do przerwy wynik nie ulega zmianie. Na początku drugiej połowy szybko tracimy 2 bramki. Jednak w 54 minucie po ładnej zespołowej akcji wywalczyliśmy rzut karny. Faulowany był Filip Konopka, a pewnym wykonawcą jedenastki został Dominik Lewandowski. Gdy wydawało się, że wynik się nie zmieni w 80 minucie tracimy trzecią bramkę. Do remisu już nie udaje się doprowadzić.

Skład drużyny:
Broniszewski Adam
Czajkowski Mikołaj
Krysztofowicz Jakub
Bobrowski Jakub
Lewandowski Dominik
Szeląg Jakub
Wojtaszak Wojciech
Szczekutowski Gracjan
Kantarowski Bartosz
Szymański Kacper
Konopka Filip
Giszter Karol
Trzemkowski Antoni
Zajfert Hubert
Bladziak Marek