GŁÓWNI SPONSORZY:

Remis z Włocłavią. Gol Kaliszana.

21 lipca 2021

Remisem 1-1 zakończył się drugi sparing Sokoła w letniej przerwie. Zespół Mariusza Bekasa zremisował u siebie z Włocłavią Włocławek 1-1. Gola dla Sokoła w 27 minucie gry zdobył głową Adrian Kaliszan.

W dzisiejszym meczu było już widać trudy treningów, jakich doznają zawodnicy podczas trwającego obozu dochodzeniowego. Trener Bekas od pierwszych minut wystawił nominalną jedenastkę z nowym napastnikiem w postaci Krzysztofa Kołodzieja. Z gry niewiele wychodziło, a gola padł po rzucie rożnym. Z narożnika dośrodkowywał Krzysztof Biegański, a gola zdobył Kaliszan. Goście w drugiej połowie odpowiedzieli w identyczny sposób. W końcówce spotkania świetną okazję po perfekcyjnym zagraniu Kołodzieja miał Majer, ale golkiper gości dobrze bronił nogami.

Kolejne spotkanie Sokół zagra już w sobotę. Na zakończenie obozu zagra z KKS-em Kalisz. Początek meczu o godz. 16.00.