Remis z Flotą!

6 czerwca 2021

Remisem 1-1 zakończyło się ligowe spotkanie Sokoła Kleczew z Flotą Świnoujście. Gola dla Sokoła w 76 minucie gry po rzucie karnym zdobył Łukasz Zagdański. Gospodarze prowadzenie objęli w 33 minucie gry dzięki bramce Łukasza Kopecia.

Sokół do Świnoujścia pojechał bez swojego asa Dominika Chromińskiego, który w środę w meczu z Unią Swarzędz złapał kontuzję. Szansę gry od pierwszej minuty dostali za to Konrad Kobylarek oraz Grzegorz Gibki.

Jeden zdobyty punkt w Świnoujściu nie przyszedł łatwo. Gospodarze prowadzili bardzo długo i to po golu, którego można było uniknąć. Stratę w środku pola zaliczył Adrian Ligienza, dzięki czemu Flota przeprowadziła błyskawiczną kontrę. Przy uderzeniu Kopecia Grzegorz Gibki nie miał najmniejszych szans na jego wybronienie.

Wyrównanie przyszło dopiero w 76 minucie. Po rzucie różnym świetnie zagrali ze sobą Koziorowski i Ciarkowski. Drugi z nich po dynamicznym wejściu w pole karne zostało powalony na murawę, a jedenastkę na gola zamienił Łukasz Zagdański.

Za tydzień Sokół ponownie wybierze się na Pomorze, gdzie zagra z Gwardią Koszalin.

Flota Świnoujście – Sokół Kleczew 1-1 (1-0)

Łukasz Zagdański 76′ (k)

Sokół: Grzegorz Gibki – Wiktor Patrzykąt, Marcel Koziorowski, Adrian Kaliszan, Konrad Kobylarek, Michał Ciarkowski, Mateusz Majer (80’ Hubert Kantorowski), Mateusz Cegiełka (65’ Stanisław Wędzelewski), Norbert Grzelak (70’ Wiktor Kacprzak) , Adrian Ligienza, Łukasz Zagdański