Remis w Gniewinie i duży niedosyt.

3 czerwca 2022

Sokół zremisował ze Stolemem 1-1. Gola w drugiej części meczu zdobył Emanuel Mikołajczyk, ale strzelec jedynego gola dla Sokoła okazji do zdobycia bramki miał znacznie więcej.

Tylko w pierwszej połowie Mikołajczyk dwukrotnie stawał oko w oko z bramkarzem gospodarzy. Niestety za każdym razem golkiper Stolemu wychodził zwycięsko z tego pojedynku.

Na gola musiał czekać aż do 54 minuty. Po rzucie różnym piłkę z pod linii końcowej do Kowalczuka podawał Kaliszan. Ten miękko wrzucił na głowę Mikołajczyk, który z bliskiej odległości dał Sokołowi prowadzenie. Gospodarze odpowiedzieli bardzo szybko bo już 5 minut po Sokole. Strata bolesna bo gospodarze sytuacji strzeleckich mieli jak na lekarstwo.

W innym spotkaniu Świt Szczecin z którym Sokół rywalizował będzie za tydzień przegrał u siebie niespodziewanie z Jarotą Jarocin 1-2. Do końca sezonu pozostały już tylko dwie kolejki.

Stolem Gniewino – Sokół Kleczew 1-1 (0-0)

Emanuel Mikołajczyk 54’

Sokół: Mateusz Koliński – Szymon Bartosik, Adrian Kaliszan, Sebastian Golak, Tomasz Ceglewski (67’ Oleksandr Nasonov), Tomasz Kowalczuk, Dominik Domagalski, Marcel Koziorowski (67’ Omasombo Otoka), Krzysztof Kołodziej (82’ Dawid Szygenda), Emanuel Mikołajczyk (67’ Krzysztof Biegański), Miłosz Matuszewski