GŁÓWNI SPONSORZY:

Remis Trampkarzy z Olimpią Koło!

16 kwietnia 2022

14 kwietnia zespół Trampkarzy Starszych rozegrał 4 mecz rundy wiosennej w ramach 1 Ligi Okręgowej. Mecz odbył się w Kole, a naszym przeciwnikiem była drużyna tamtejszej Olimpii. W pierwszej połowie mecz był dość wyrównany. Zarówno nasza drużyna jak i drużyna gospodarzy stwarzały sobie sytuację do strzelenia bramki. Wykorzystały po jednej.

W 20 ‘ gospodarze wyszli na prowadzenie. W 34 ‘ udaje nam się doprowadzić do remisu. Z lewej strony boiska faulowany był Kacper Lewandowski. Rzut wolny wykonywał Wojtek Wojtaszak. Po jego uderzeniu bramkarz gospodarzy odbił piłkę przed siebie, do której dobiegł jako pierwszy Jakub Krysztofowicz i zdobył bramkę. Początek drugiej połowy należał do naszej drużyny. Stworzyliśmy sobie kilka dobrych sytuacji do strzelania bramki. Jedną nawet wykorzystaliśmy ale sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki. W tej sytuacji uderzał Filip Konopka, piłka odbiła się od poprzeczki, po czym odbiła się od murawy już za linią bramkową, a następnie wróciła na boisko. Sędzia niestety tego nie zauważył i bramki nie uznał. W kolejnych minutach przewagę na boisku zdobyli gospodarze, my jednak dobrze broniliśmy i nie pozwoliliśmy przeciwnikowi na strzelenie drugiej bramki. W końcówce meczu po rzucie rożnym wykonywanym przez Jakuba Krysztofowicza znakomitą okazję do strzelenia zwycięskiej bramki miał Gracjan Szczekutowski ale niestety minął się z piłką. Mecz zakończył się remisem 1:1. Z trudnego terenu wywozimy 1 punkt za co zawodnikom należą się duże brawa.

Po 4 kolejkach z dorobkiem 10 punktów jesteśmy liderami tabeli i oby tak zostało do ostatniej kolejki.

Skład drużyny:
Giszter Karol
Czajkowski Mikołaj
Bladziak Marek
Krysztofowicz Jakub
Szeląg Jakub
Lewandowski Kacper
Szymański Kacper
Szczekutowski Gracjan
Konopka Filip
Wojtaszak Wojciech
Kantarowski Bartosz
Zajfert Hubert
Trzemkowski Antoni
Przybylski Filip
Jankowski Franciszek

Zobacz inne aktualności: