Remis Juniorów we Wrześni.

4 maja 2022

Junior młodszy Sokół Kleczew – SMS Kleczew w piątek rozegrał wyjazdowe spotkanie 8 kolejki ligi wojewódzkiej z Victorią Września. Spotkanie we Wrześni było rozpoczęciem rundy rewanżowe. Wynik padł 2-2 był dokładnie takim samym, jak w rundzie jesiennej.

Pierwszą bramkę Sokół zdobył w 21 minucie. Dawid Szygenda dograł do wbiegającego Kacpra Przybylaka, który skutecznie zakończył akcję. Na początku drugiej połowy strzelamy na 0:2 za sprawą Adama Kozłowskiego. Niestety szybko tracimy bramkę po rzucie rożnym w 55 minucie, natomiast w 75 minucie przeciwnik dołożył kolejne trafienie po dużym zamieszaniu w polu karnym. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.
Niestety kolejny raz Sokół nie mógł skorzystać z wszystkich zawodników.

Victoria Września – Sokół Kleczew 2:2 (0:1)

21′ 0:1 Kacper Przybylak asysta Dawid Szygenda
48′ 0:2 Adam Kozłowski asysta Hubert Szczepaniak
54′ 1:2
75′ 2:2

Sokół Kleczew – skład: Bartosz Budziak, Marcin Gąsiorowski, Xavier Zwoliński, Kacper Urbański, Michał Walczak, Adam Kozłowski (75′ Szymon Ochnicki), Eryk Szeląg, Szymon Łukowski (85′ Wojciech Barszcz), Kacper Przybylak (55′ Adam Staciwa), Dawid Szygenda (89′ Igor Muzykiewicz), Hubert Szczepaniak (80′ Hubert Górecki), Kamil Niedźwiedziński
Kolejne spotkanie zostanie rozegrane w Kościanie 07.05.br (sobota) o godzinie 11.00 a przeciwnikiem będzie Obra Kościan.