GŁÓWNI SPONSORZY:

Pożegnanie w kiepskim stylu.

19 listopada 2022

Sokół Kleczew przegrał z Zawiszą Bydgoszcz 0-4 w ostatnim meczu rundy jesiennej. Pożegnanie Sokoła przed zimową przerwą wypadło w bardzo słabym stylu tym bardziej, że gospodarze od 41 minuty grali w osłabieniu.

Bezbramkowy remis utrzymywał się do 28 minuty, kiedy to Wojciech Mielczarek zdobył dla bydgoszczan pierwszego gola. Później w 41 minucie drugą żółtą, a w efekcie czerwona kartkę ujrzał zawodnik Zawiszy Medard Dahms. Odżyły nadzieje, że z Bydgoszczy uda się wywieźć dogodny rezultat zwłaszcza, że w szeregach gospodarzy nie brakowało nerwowości. Ławkę rezerwowych za czerwoną kartkę musiał opuścić trener Zawiszy.

Trener Łukasz Cichos po przerwie wprowadził na murawę ofensywnego Mateusza Molewskiego. Niestety krótko po przerwie Zawisza wywalczył rzut karny, który na gola zamienił Patryk Urbański.

Gra w przewadze nie przyniosła Sokołowi żadnych korzyści, bo nazbyt wiele pozwalał przeciwnikowi w akcjach zaczepnych. Zawisza grając w słabieniu bez trudu strzelił dwa kolejne gole. W 66 minucie trzeciego gola zdobył Mateusz Oczkowski, a w 73 kolejnego Piotr Okunowicz.

Sokół zimę spędzi na 12 miejscu w ligowej tabeli mając na koncie 19 punktów.

 

Zawisza Bydgoszcz – Sokół Kleczew 4-0 (1-0)

Sokół: Sebastian Szabłowski – Jan Andrzejewski (74’ Łukasz Bogajewski), Michał Zimmer (74’ Patryk Kieliba), Hubert Kaptur, Adrian Kaliszan, Igor Martuszewski (46’ Paweł Bednarski), Tomasz Kowalczuk, Kacper Janiak (80’ Przemysław Jurków), Dominik Domagalski, Mateusz Wzięch, Fabian Grzelka (46’ Mateusz Molewski).

Zobacz inne aktualności: